Przemyśl - nasze miasto całą dobę
swiatpogody.pl

60-latek pobity na drodze przez motocyklistów

data dodania: 2017-09-08
aktualizacja: 2017-09-08 19:20:10
Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami w Ciemięrzowicach. Dwóch mężczyzn zaatakowało 60-latka na drodze. - Został rzucony na ziemię skopany i pobity - opowiada żona pokrzywdzonego.

Dwóch mężczyzn jadących na motocyklu typu cross, zajechało drogę kierującemu kią. Samochodem jechało małżeństwo. Kiedy kierowca zatrzymał pojazd, aby zwrócić uwagę motocyklistom, został zaatakowany.

- Mijaliśmy się z nimi na ostrym zakręcie. Mąż, chcąc uniknąć zderzenia, odbił w prawo. Motor zawrócił, wyprzedził nas i zajeżdżał nam drogę. Mąż zatrzymał się, aby wyjaśnić, co się dzieje. Ledwo wysiadł z samochodu, wtedy został rzucony na ziemię skopany i pobity - opowiada żona pokrzywdzonego.

60-latek trafił do szpitala, gdzie spędził trzy dni. Ustalenie napastników było trudne, ponieważ mieli na głowach kaski, a motocykle nie posiadał tablicy rejestracyjnej. - Policjanci szukali informacji pozwalających ograniczyć krąg osób podejrzewanych. Interesowaliśmy się posiadaczami charakterystycznych, opisanych przez świadków, motocykli. W konsekwencji działania te doprowadziły do dwóch mężczyzn, mieszkańców powiatu przemyskiego w wieku 18 i 24 lat - informuje asp. szt. Magdalena Stecura z Komendy Miejskiej Policjiw Przemyślu.

 

Obaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, usłyszeli zarzut pobicia. W piątek podejrzani zostaną przesłuchani przez prokuratora, który podejmie decyzję także w kwestii środków zapobiegawczych.

 

 

Źródło www.nowiny24.pl. Data 08.09.2017.