Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Hetman Zamość wyszarpał punkty Polonii

data dodania: 2014-05-05
aktualizacja: 2014-05-05 10:55:26
Polonia Przemyśl, mimo iż prowadziła już z AMSPN Hetmanem Zamość 2-0, zremisowała ostatnecznie 2-2.

Poloniści obydwie bramki strzelili w trakcie pierwszej połowy spotkania w zaledwie 3 minuty. Wynik otworzył Rafał Rogalski, a chwilę później w rzutu wolnego celnie przymierzył Arkadiusz Gosa.

Zamościanie wbili gospodarzom gola do szatni. Bramkę kontaktową zdobył Adrian Wołoch.

W końcówce spotkania po jednej z akcji gości sędzia podyktował rzut karny. Kamil Pliżga przegrał pojedynem z Wasylem Szpukiem, lecz arbiter nakazał powtórkę jedenastki. Za drugim razem Pliżga był już bezbłędny.

Warto zaznaczyć, że drużynę z Zamości wspierała liczna grupa kibiców którzy przyjechali do Przemyśla trzema autokarami. Gospodarzy także dopingowała niemal 200-osobowa grupa fanów.

POLONIA PRZEMYŚL - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ 2-2 (2-1)

1-0 Rogalski (14)