Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Polonia Przemyśl upokorzyła Orła Przeworsk

data dodania: 2014-04-17
aktualizacja: 2014-04-17 14:00:29
Polonia Przemyśl rozgromiła piłkarzy Orła Przeworsk aż 6-1 w meczu 23. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Takiego wyniku w Przemyślu nie spodziewał się chyba nikt. Podopieczni Macieja Ryniaka nie dali najniejszych szans rywalom strzelając im aż sześć bramek.

Do przerwy gracze Polonii Przemyśl prowadzili 2-0 po golach Arkadiusza Gosy i Krzysztofa Gawłowskiego.

W 57. minucie losy spotkania odwrócić mógł jeszcze Tomasz Walat, ale napastnik Orła Przeworsk nie zdołał wykorzystać jedenastki (Wasyl Szpuk obronił jego strzał).

Autorami kolejnych trafień byli Szymon Rosochacki i ponownie Gosa - pierwszy zatrzymał się na dwóch bramkach, a drugi skompletował hat-tricka. Honorowego gola dla Orła Przeworsk strzelił w 80. minucie spotkania Radosław Sykała.

POLONIA PRZEMYŚL - ORZEŁ PRZEWORSK 6-1 (2-0)