Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Viret za mocny

data dodania: 2014-03-03
aktualizacja: 2014-03-03 09:54:37
Szczypiorniści AZS Kolegium Nauczycielskie gładko ulegli wiceliderowi I ligi Viretowi Zawiercie 23:34 (8:17).

AZS Przemyśl – Viret CMC Zawiercie 23:34 (8:17)

AZS:
Sar, Jarosz – Dziatkiewicz 1, Misiewicz 3, Kostka 4, Wańkowicz 1, Dejnaka 1, Błażkowski 1, Hataś, Żak 3, Kalinowski, Władyczak 1, Kroczek 4, Kubisztal 4

Kary: 6 minut

Viret:
Kot, Kruk – Kapral 4, Zagała I., Zagała S. 5, Pakulski 7, Kijowski 4, Szymański 2, Barczyk, Kąpa 1, Komalski 3, Biernacki 1, Kowalski, Makaruk 7

Kary: 14 minut

Sędziowali: Michał Cieślik oraz Piotr Oleksyk (obaj Kielce)

Widzów: 150

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia gości 2:0. Pierwszą bramkę w 4 minucie dla AZS-u zdobył Mateusz Kroczek. Do 11 minuty mecz był równy wtedy to po rzucie Damiana Misiewicza tablica pokazywała wynik 4:5. Od tego momentu na parkiecie zaczęli dominować goście. Między 11 a 21 minutą rzucili oni 7 bramek nie tracąc żadnej i właśnie w 21 minucie po bramce z rzutu karnego Artura Makaruka było 4:12. Dokońca pierwszej części gry goście zdołali jeszcze powiększyć przewagę do 9 trafień. W ostatnich 10 minutach pierwszej części w drużynie gości bardzo dobrze zaprezentował się kołowy Piotr Pakulski.

Druga połowa to gra bramka za bramkę. W 35 minucie po bramce Macieja Kubisztala przewaga gości zmalała do 7 trafień, wtedy to na tablicy widniał wynik 11:18. Na więcej tego dnia gospodarzy nie było stać. Pod koniec spotkania trener gospodarzy dał pograć wszystkim zawodnikom. Ostatecznie goście zwyciężyli, aż 11 bramkami jednak śmiało można powiedzieć, że ta wygrana im się należała.

Już za tydzień zawodnicy AZS-u rozegrają zawody z UMCS-em Lublin. Wszystkich serdecznie zapraszamy.