R E K L A M A
Forum przemyśl24.pl
Forum
Super Ogłoszenia Przemyśl
Ogłoszenia
Galerie użytkowników
Galerie
Kontakt z redakcją
Kontakt
Piłka nożna IV liga

Piłka nożna IV liga

 

Login Hasło

Pogoda

Reklama

Piłka nożna IV liga

Redakcja sportowa przemysl24.pl
2007-02-09
aktualizacja: 2008-09-07 19:57:40
Tabela, wyniki i terminarz IV ligi piłkarzy, grupa podkarpacka, sezon 2008/2009, runda jesienna.






 

 

100
Miejsce Drużyna
Mecze
Punkty
Bramki
1.Kolbuszowianka Kolbuszowa 7 19 16:3
2.Polonia Przemyśl7
177:1
3.Stal Sanok6
1613:2
4.
Igloopol Dębica7
126:4
5.Zryw Dzikowiec 7
117:5
6.Strumyk Malawa7
1110:9
7.Siarka Tarnobrzeg7
1114:8
8.Błękitni Ropczyce7
7:9
9.Rzemieślnik Pilzno7
1011:10
10.JKS Jarosław7
10
8:10
11.Żurawianka Żurawica7
8
7:10
12.Rafineria/Czarni Jasło6
75:8
13.Pogoń Leżajsk  7
58:10
14.Lechia Sędziszów Małopolski  7
410:16
15.Czuwaj Przemyśl7
34:13
16.Sokół Nisko7
3:18




Terminarz - runda jesienna


  • Kolejka 1 - 9-10 sierpnia


Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl - 0:0
Rzemieślnik Pilzno - Żurawianka Żurawica - 4:0
Czuwaj Przemyśl - Stal Sanok - 0:1
Lechia Sędziszów Małopolski - JKS 1909 Jarosław - 0:1
Sokół Nisko - Siarka Tarnobrzeg - 0:3
Błękitni Ropczyce - Pogoń Leżajsk - 2:1
Rafineria/Czarni Jasło - Igloopol Dębica - 0:3
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Zryw Dzikowiec - 1:0


  • Kolejka 2 - 13 sierpnia


Pogoń Leżajsk - Rafineria/Czarni Jasło - 1:2
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Ropczyce - 5:0
JKS 1909 Jarosław - Sokół Nisko - 3:2
Stal Sanok - Lechia Sędziszów Małopolski - 4:1
Żurawianka Żurawica - Czuwaj Przemyśl - 2:0
Polonia Przemyśl -Rzemieślnik Pilzno - 0:0
Zryw Dzikowiec - Strumyk Malawa - 0:0
Igloopol Dębica - Kolbuszowianka Kolbuszowa - 0:3


  • Kolejka 3 - 16-17 sierpnia


Rzemieślnik Pilzno - Zryw Dzikowiec
Czuwaj Przemyśl - Polonia Przemyśl , 16.08., godz. 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski - Żurawianka Żurawica
Sokół Nisko - Stal Sanok
Błękitni Ropczyce - JKS 1909 Jarosław
Rafineria/Czarni Jasło - Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica - Pogoń Leżajsk
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa


  • Kolejka 4 - 23-24 sierpnia


Siarka Tarnobrzeg - Igloopol Dębica
JKS 1909 Jarosław - Rafineria/Czarni Jasło
Stal Sanok - Błękitni Ropczyce
Żurawianka Żurawica - Sokół Nisko
Polonia Przemyśl - Lechia Sędziszów Małopolski , 23.08., godz. 17:00
Zryw Dzikowiec - Czuwaj Przemyśl , 24.08., godz.17:00
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa


  • Kolejka 5 - 27 sierpnia


Czuwaj Przemyśl - Strumyk Malawa  - 4:1
Lechia Sędziszów Małopolski - Zryw Dzikowiec  - 1:2
Sokół Nisko - Polonia Przemyśl  - 0:2
Błękitni Ropczyce - Żurawianka Żurawica  - 1:0
Rafineria/Czarni Jasło - Stal Sanok - przełożony
Igloopol Dębica - JKS 1909 Jarosław  - 1:0
Pogoń Leżajsk - Siarka Tarnobrzeg  - 3:1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno  - 4:1


  • Kolejka 6 - 30-31 sierpnia


JKS 1909 Jarosław - Pogoń Leżajsk - 2:2
Stal Sanok - Igloopol Dębica  - 0:0
Żurawianka Żurawica - Rafineria/Czarni Jasło  - 0:0
Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce  - 1:0
Zryw Dzikowiec - Sokół Nisko -1:0
Strumyk Malawa - LechiaSędziszów Małopolski  - 4:1
Rzemieślnik Pilzno - Czuwaj Przemyśl - 3:0
Siarka Tarnobrzeg - Kolbuszowianka Kolbuszowa  - 1:1


  • Kolejka 7 - 6-7 września


Lechia Sędziszów Małopolski - Rzemieślnik Pilzno  - 3:1
Sokół Nisko - Strumyk Malawa  - 0:2
Błękitni Ropczyce - Zryw Dzikowiec  - 1:1
Rafineria/Czarni Jasło - Polonia Przemyśl  - 1:2
Igloopol Dębica - Żurawianka Żurawica  - 1:0
Pogoń Leżajsk - Stal Sanok  - 1:2
Siarka Tarnobrzeg - JKS 1909 Jarosław  - 2:1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Czuwaj Przemyśl  - 3:0


  • Kolejka 8 - 13-14 września


Stal Sanok - Siarka Tarnobrzeg
Żurawianka Żurawica - Pogoń Leżajsk
Polonia Przemyśl - Igloopol Dębica , 14.09., godz. 11:00
Zryw Dzikowiec - Rafineria/Czarni Jasło
Strumyk Malawa - BłękitniRopczyce
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko
Czuwaj Przemyśl - Lechia Sędziszów Małopolski , 13.09., godz. 17:00
JKS 1909 Jarosław - Kolbuszowianka Kolbuszowa


  • Kolejka 9 - 20-21 września


Sokół Nisko - Czuwaj Przemyśl , 20.09.
Błękitni Ropczyce - Rzemieślnik Pilzno
Rafineria/Czarni Jasło - Strumyk Malawa
Igloopol Dębica - Zryw Dzikowiec
Pogoń Leżajsk - Polonia Przemyśl , 20.09., godz. 16:00
Siarka Tarnobrzeg - Żurawianka Żurawica
JKS 1909 Jarosław - Stal Sanok
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Lechia Sędziszów Małopolski


  • Kolejka 10 - 27-28 września


Żurawianka Żurawica - JKS 1909 Jarosław
Polonia Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg , 28.09., godz. 11:00
Zryw Dzikowiec - Pogoń Leżajsk
Strumyk Malawa - Igloopol Dębica
Rzemieślnik Pilzno - Rafineria/Czarni Jasło
Czuwaj Przemyśl - Błękitni Ropczyce , 27.09., godz. 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski - Sokół Nisko
Stal Sanok - Kolbuszowianka Kolbuszowa


  • Kolejka 11 - 4-5 października


Błękitni Ropczyce - Lechia Sędziszów Małopolski
Rafineria/Czarni Jasło - Czuwaj Przemyśl
Igloopol Dębica - Rzemieślnik Pilzno
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa
Siarka Tarnobrzeg - Zryw Dzikowiec
JKS 1909 Jarosław - Polonia Przemyśl , 04.10, godz. 15:00
Stal Sanok - Żurawianka Żurawica
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Nisko


  • Kolejka 12 - 11-12 października


Polonia Przemyśl - Stal Sanok , 12.10., godz. 11:00
Zryw Dzikowiec - JKS 1909 Jarosław
Strumyk Malawa - Siarka Tarnobrzeg
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk
Czuwaj Przemyśl - Igloopol Dębica , 11.09., godz.14:00
Lechia Sędziszów Małopolski - Rafineria/Czarni Jasło
Sokół Nisko - Błękitni Ropczyce
Żurawianka Żurawica - Kolbuszowianka Kolbuszowa


  • Kolejka 13 - 18-19 października


Rafineria/Czarni Jasło - Sokół Nisko
Igloopol Dębica - Lechia Sędziszów Małopolski
Pogoń Leżajsk - Czuwaj Przemyśl , 18.09., godz. 15:00
Siarka Tarnobrzeg - Rzemieślnik Pilzno
JKS 1909 Jarosław - Strumyk Malawa
Stal Sanok - Zryw Dzikowiec
Żurawianka Żurawica - Polonia Przemyśl , 19.10., godz. 15:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Błękitni Ropczyce


  • Kolejka 14 - 25-26 października


Zryw Dzikowiec - Żurawianka Żurawica
Strumyk Malawa - Stal Sanok
Rzemieślnik Pilzno - JKS 1909 Jarosław
Czuwaj Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg , 25.10., godz. 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski - PogońLeżajsk
Sokół Nisko - Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce - Rafineria/Czarni Jasło
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Polonia Przemyśl , 25.10., godz. 11:00


  • Kolejka 15 - 29 października


Igloopol Dębica - Błękitni Ropczyce
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko
Siarka Tarnobrzeg - Lechia Sędziszów Małopolski
JKS 1909 Jarosław - Czuwaj Przemyśl
Stal Sanok - Rzemieślnik Pilzno
Żurawianka Żurawica - Strumyk Malawa
Polonia Przemyśl - Zryw Dzikowiec , 02.11., godz. 11:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rafineria/Czarni Jasło


Szukaj w naszym serwisie:
   
R E K L A M A