R E K L A M A
Forum przemyśl24.pl
Forum
Super Ogłoszenia Przemyśl
Ogłoszenia
Galerie użytkowników
Galerie
Kontakt z redakcją
Kontakt
Piłka nożna klasa B

Piłka nożna klasa B

 

Login Hasło

Pogoda

Reklama

Piłka nożna klasa B

Redakcja sportowa przemysl24.pl
2007-02-09
aktualizacja: 2008-09-01 13:37:23
Tabele, wyniki i terminarze klasy B piłkarzy, grupa przemyska, sezon 2008/2009, runda jesienna.







Miejsce
Drużyna
Mecze
Punkty
Bramki
1. Polonia II Przemyśl
5
13
15:3
2. LKS Batycze5
10
17:11
3.Jawor Nehrybka
5
9
8:2
4.San Hurko/Hureczko 5
9
7:7
5.Fort Jaksmanice4
910:6
6.Fenix Leszno4
98:6
7.LKS Ujkowice5
9
13:4
8.Korona Trójczyce4
8
10:5
9.
Grom Wyszatyce4
8
9:7
10.
Tęcza Kosienice5
4
10:11
11.
Walawianka Walawa5
4
3:13
12.
Rada Orzechowce 5
3
6:11
13.Cresovia Kalników
5
3
7:19
14.
Motor Grochowce5
1
4:11
15.
Biało-Czerwoni 2001 Kaszyce 
4
0
6:17


Terminarz rundy jesiennej
  • Kolejka 1 - 10 sierpnia


Polonia II Przemyśl - Walawianka Walawa - 5:0
Grom Wyszatyce - LKS Batycze - 5:4
Korona Trójczyce - Fenix Leszno - 3:1
Tęcza Kosienice - Biało-Czerwoni 2001 Kaszyce - 5:1
Rada Orzechowce - LKS Ujkowice - 0:3
Cresovia Kalników - Jawor Nehrybka - 0:4
Motor Grochowce - San Hurko/Hureczko - 1:2
Pauzował: Fort Jaksmanice


  • Kolejka 2 - 17 sierpnia

LKS Batycze - San
Walawianka - Motor
Jawor - Polonia II
LKS Ujkowice - Cresovia
Fort - Rada
Biało-Czerwoni - pauza
Fenix - Tęcza
Grom - Korona


  • Kolejka 3 - 20 sierpnia

Korona - LKS Batycze
Tęcza - Grom
pauza - Fenix
Rada - Biało-Czerwoni
Cresovia - Fort
Polonia II - LKS Ujkowice
Motor - Jawor
San - Walawianka


  • Kolejka 4 - 27 sierpnia

LKS Batycze - Walawianka
Jawor - San
LKS Ujkowice - Motor
Fort - Polonia II
Biało-Czerwoni - Cresovia
Fenix - Rada
pauza - Błyskawica
Korona - Tęcza


  • Kolejka 5 - 31 sierpnia

Tęcza - LKS Batycze - 3:4
pauza - Korona -
Rada - Grom -1:2
Cresovia - Fenix - 2:3
Polonia II - Biało-Czerwoni - 6:2
Motor - Fort - 1:3
San - LKS Ujkowice - 1:3
Walawianka - Jawor - 0:0


  • Kolejka 6 - 7 września

LKS Batycze - Jawor
LKS Ujkowice - Walawianka
Fort - San
Biało-Czerwoni - Motor
Fenix - Polonia II
Grom - Cresovia
Korona - Rada
Tęcza - Błyskawica


  • Kolejka 7 - 14 września

Błyskawica - LKS Batycze
Rada - Tęcza
Cresovia - Korona
Polonia II - Grom
Motor - Fenix
San - Biało-Czerwoni
Walawianka - Fort
Jawor - LKS Ujkowice


  • Kolejka 8 - 21 września

LKS Batycze - LKS Ujkowice
Fort - Jawor
Biało-Czerwoni - Walawianka
Fenix - San
Grom - Motor
Korona - Polonia II
Tęcza - Cresovia
Błyskawica - Rada


  • Kolejka 9 - 28 września

Rada - LKS Batycze
Cresovia - Błyskawica
Polonia II - Tęcza
Motor - Korona
San - Grom
Walawianka - Fenix
Jawor - Biało-Czerwoni
LKS Ujkowice - Fort


  • Kolejka 10 - 5 października

LKS Batycze - Fort
Biało-Czerwoni - LKS Ujkowice
Fenix - Jawor
Grom - Walawianka
Korona - San
Tęcza - Motor
Błyskawica - Polonia II
Rada - Cresovia


  • Kolejka 11 - 12 października

Cresovia - LKS Batycze
Polonia II - Rada
Motor - Błyskawica
San - Tęcza
Walawianka - Korona
Jawor - Grom
LKS Ujkowice - Fenix
Fort - Biało-Czerwoni


  • Kolejka 12 - 19 października

LKS Batycze - Biało-Czerwoni
Fenix - Fort
Grom - LKS Ujkowice
Korona - Jawor
Tęcza - Walawianka
Błyskawica - San
Rada - Motor
Cresovia - Polonia II


  • Kolejka 13 - 26 października

Polonia II - LKS Batycze
Motor - Cresovia
San - Rada
Walawianka - Błyskawica
Jawor - Tęcza
LKS Ujkowice - Korona
Fort - Grom
Biało-Czerwoni - Fenix


  • Kolejka 14 - 2 listopada

LKS Batycze - Fenix
Grom - Biało-Czerwoni
Korona - Fort
Tęcza - LKS Ujkowice
Błyskawica - Jawor
Rada - Walawianka
Cresovia - San
Polonia II - Motor


  • Kolejka 15 - 9 listopada

Motor - LKS Batycze
San - Polonia II
Walawianka - Cresovia
Jawor - Rada
LKS Ujkowice - Błyskawica
Fort - Tęcza
Biało-Czerwoni - Korona
Fenix - Grom


Szukaj w naszym serwisie:
   
R E K L A M A