Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Odbyła się kolejna edycja biegu Przemyska Dycha

data dodania: 2020-09-21
aktualizacja: 2020-09-21 15:14:26
W niedzielę 20 września ulicami Przemyśla przebiegło 500 entuzjastów biegania w ramach Przemyskiej Dychy.

W wydarzeniu wzięło udział 500 biegaczy z całego regionu. 10-kilometrową trasę jako pierwszy pokonał Stanisław Lebioda, z czasem 00:33:13 s.

Organizator imprezy, Przemyski Klub Biegacza, dochowali wszelkich starań, aby uczestnicy mogli czuć się bezpiecznie. Biegacze zostali podzieleni na 6 grup. Limit czasowy na pokonanie trasy wynosił 90 minut.

Po ukończeniu trasy uczestnicy zostali odznaczeni pamiątkowymi medalami, a najlepsza trójka otrzymała atrakcyjne nagrody. Pierwszy na metę dobiegł Stanisław Lebioda, mieszkaniec Pysznicy. Jego czas to 00:33:13 s. Drugie miejsce zajął Gabriel Kuropatwa z Przemyśla, z czasem 00:33:16 s. Trzecie miejsce zdobył Andrzej Szpura z Rzeszowa, pokonując trasę w 00:33:17 s.

Najszybsze z kobiet okazały się Matylda Kowal z Rzeszowa, z czasem 00:36:52 s, Paulina Tracz z Rzeszowa, z czasem 00:37:38 s oraz  Katarzyna Albrycht, mieszkanka Krościenka Wyżnego, która pokonała trasę w 00:37:51 s

Źródło: przemysl.naszemiasto.pl Data: 20.09.2020