Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Trwają zapisy na 33. Franciszkańskie Spotkanie Młodych w Kalwarii Pacławskiej w formie internetowej

data dodania: 2020-07-27
aktualizacja: 2020-07-27 12:21:17
33 edycja Franciszkańskich Spotkań Młodych w Kalwarii Pacławskiej pod Przemyślem w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa odbędzie się online. Wydarzenie zaplanowane jest w dniach od 29 lipca do 1 sierpnia.


Po raz pierwszy w historii FSM uczestnicy nie przybędą bezpośrednio do Kalwarii Pacławskiej. Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej epidemią organizatorzy zdecydowali nie odwoływać wydarzenia. Spotkania odbędą się w formie transmisji na żywo z Kalwarii Pacławskiej. Aby w nich uczestniczyć należy się zarejestrować. 

O treści spotkań online decydowali między innymi sami uczestnicy, którzy wypełniali ankietę odnośnie preferowanych treści harmonogramu spotkań. W trakcie Franciszkańskiego Spotkania Młodych uczestniczy będą mogli wziąć udział w spotkaniach, nabożeństwach oraz rozmowach z wyjątkowymi gośćmi, takimi jak kucharz Wojciech Modest Amaro, blogerzy Monika i Marcin Gomułkowie, abp Adam Szal czy bp Edward Kawa.

Darmowa rejestracja na wydarzenie zapewniająca dostęp do treści przygotowanych dla uczestników odbywa się pod adresem www.fsm.franciszkanie.pl/33-fsm. 
 

 

Źródło: nowiny24.pl Data: 23.07.2020