Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Zamieść nasz link na swojej stronie

Jeśli prowadzisz serwis internetowy o dowolnej tematyce i podoba Ci się nasz serwis - uważasz, że odwalamy kawał dobrej roboty :), chcesz nas wesprzeć to zamieść nasz link na swoich stronach.

W ten sposób przyczynisz się do popularyzacji naszego serwisu, a nam będzie miło, iż ktoś docenia naszą pracę.

Kod do wklejenia w Twoim serwisie: <a href="http://www.przemysl24.pl" title="Przemyśl - nasze miasto całą dobę">Przemyśl</a> - nasze miasto całą dobę.

Prosimy o pobieranie kodów do wklejenia w niezmienionej formie.

Prezentacja aktualności przemysl24.pl

Jeśli prowadzisz serwis internetowy o Przemyślu lub o innej tematyce ;), a chcesz ożywić go poprzez zamieszczenie w nim naszych newsów zapraszamy Cię do współpracy. Już dziś dajemy Ci możliwość atrakcyjnej prezentacji naszych informacji - aktualności w Twoim serwisie - zupełnie za darmo.

Jedyne co musisz zrobić to wygenerować specjalny kod, który następnie wkleisz w swoim serwise w miejscu gdzie chcesz by nasze informacje się pojawiały i już możesz się cieszyć codziennymi doniesieniami z naszego miasta.

Wybór metody prezentacji danych:

JavaScript
php - Curl

Ilość znaków w zwiastunie pierwszego newsa (50 do 250 znaków)

Ilość linków - newsów do wyświeltenia (1 do 10 linków)

Serwisy współpracujące z nami

Jeśli publikujesz nasze aktualności na swojej stronie lub zamieściłeś u siebie link do nas poinformuj nas o tym - zamieścimy na tej stronie informację o tym fakcie.