Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca „A-Z” – koncert pt. „ZAKOCHANI W TAŃCU”

data dodania: 2024-05-26
aktualizacja: 2024-05-26 21:32:46
Trzydziesta rocznica istnienia Szkoły Tańca „A-Z”, której założycielką, dyrektorem i choreografem jest Aleksandra Sołga, to wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na szczególną uwagę. Jubileusz ten jest okazją do świętowania trzech dekad działalności, podczas których szkoła ta wniosła istotny wkład w rozwój kultury tanecznej w regionie. Powstała po to, aby ludzie w różnym wieku mogli rozwijać swoje umiejętności taneczne. Od początku swojego istnienia, kładzie duży nacisk na profesjonalizm, kreatywność i indywidualne podejście do każdego ucznia.

W ciągu 30 lat działalności Szkoła Tańca „A-Z” osiągnęła wiele sukcesów, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i międzynarodowym. Jej uczniowie wielokrotnie zdobywali najwyższe miejsca w konkursach tanecznych, a także brali udział w prestiżowych festiwalach i pokazach.

Obchody jubileuszu są okazją do wspomnień, podsumowań oraz podziękowań dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu szkoły. Wydarzenie to jest nie tylko świętem dla obecnych i byłych uczniów, ale również dla całej społeczności lokalnej, która od lat wspiera Szkołę Tańca „A-Z”.

Koncert pt. „ZAKOCHANI W TAŃCU”, który odbył się na scenie Zamku Kazimierzowskiego, siedzibie Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK był doskonałą okazją, aby pokazać, jak wiele można osiągnąć dzięki pasji, ciężkiej pracy i zaangażowaniu. Życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów i inspirujących momentów na parkiecie.

Gościnnie, uświetniając to wydarzenie wystąpiła Kornelia Wodka, młoda, utalentowanawokalistka z Przemyśla.