Przemyśl - nasze miasto całą dobę
swiatpogody.pl

Pierwszy kandydat na prezydenta Przemyśla

data dodania: 2018-04-09
aktualizacja: 2018-04-09 23:04:45
Wojciech Bakun z Przemyśla(Kukiz'15) oznajmił, że będzie ubiegał się o stanowisko prezydenta naszego miasta.

Jak na razie jest to jedyna oficjalnie ogłoszona kandydatura na prezydenta Przemyśla. Deklaracji co do ponownego ubiegania się o fotel prezydenta nie zgłosił lub wykluczył obecny prezydenta miasta Robert Choma. Wojciech Bakun ma 37 lat, trzy lata temu po raz pierwszy szerzej zaistniał w polityce, zdobywając mandat posła z listy Kukiz'15.

- Od jakiegoś czasu „piszczało w trawie”, ale żadne deklaracje nie padały. Myślę, że okres świąteczny jest właściwy do przekazania Państwu tej informacji, zwłaszcza że powiadomił już o tym profil przemyskiego biura - pisze na Facebooku członek Kukiz'15.

- Jako mieszkańcy powinniśmy odpowiedzieć sobie na jedno pytanie. Czy rozwój miasta spełnia nasze oczekiwania? Jeżeli tak - to przyjmuję do wiadomości, że różnimy się w tej ocenie; jeżeli nie - to zastanówmy się wspólnie co jest nie tak i wspólnie pracujmy nad rozwiązaniem - proponuje Wojciech Bakun.

 

 

Źródło workjoy.com.pl (Przemyski Portal Informacyjny). Data 09.04.2018.