Przemyśl - nasze miasto całą dobę

W Przemyślu ruszyły zapisy na Przemyski Jarmark Wielkanocny

data dodania: 2021-02-24
aktualizacja: 2021-02-24 08:54:47
Urząd Miejski w Przemyślu zaprasza wystawców, artystów, rękodzielników i sklepikarzy na Przemyski Jarmark Wielkonocny. Jednak z zastrzeżeniem: nie wiadomo jak rozwinie się sytuacja z koronawirusem.

Przemyski Jarmark Wielkanocny został zaplanowany w dniach od 26 do 28 marca, w godz. 10 do 19, w Rynku. Do udziału w tym wydarzeniu zapraszani są wystawcy, artyści, rękodzielnicy i sklepikarze, właściciele stoisk gastronomicznych.

- Dziś jeszcze nie wiemy, co przyniesie nowy dzień. Czy obowiązujące obostrzenia zostaną utrzymane, zniesione, czy pojawią się nowe, bardziej wyśrubowane restrykcje. Pomimo wszystko chcielibyśmy zaprosić państwa do udziału w dorocznym Przemyskim Jarmarku Wielkanocnym. Nadchodzący czas zweryfikuje, czy wydarzenie będzie mogło się odbyć w przestrzeni publicznej, czy będziemy musieli ograniczyć się do spotkań (i zakupów!) w ramach Wirtualnego Jarmarku Wielkanocnego

- twierdzą przemyscy urzędnicy.

Niezależnie od sytuacji i tego, czy jarmark odbędzie się w Rynku, na pewno wystartuje Wirtualny Jarmark Wielkanocny.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 marca (piątek), w Wydziale Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Przemyślu,Rynek 1, tel. 16 678 54 84, e-mail: pr@um.przemysl.pl. Ilość miejsc - jarmarku w Rynku - jest ograniczona.

 W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo wyboru najatrakcyjniejszych dla charakteru wydarzenia propozycji

- twierdzą urzędnicy.

Żródło: przemysl.naszemiasto.pl Data:23.02.2021