Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Wojciech Bakun z Kukiz`15 kandydatem na prezydenta Przemyśla

data dodania: 2018-06-25
aktualizacja: 2018-06-25 07:35:16
Komitet Wyborczy Kukiz`15 w Przemyślu postanowił na wystawienie list kandydatów w wyborach samorządowych do Rady Miejskiej Przemyśla oraz kandydata na prezydenta miasta Przemyśla.

Na przemyskich radnych startować będą: Marek Niedźwiecki, Monika Różycka, Wojciech Pawliszak, Monika Żurawska, Tomasz Leszczyński.

Wspólnie też podjęliśmy decyzję o tym, że będzie to Komitet Kukiz`15, ale zaznaczyć należy, że tak na prawdę członkami Stowarzyszenia na rzecz Nowej Konstytucji Kukiz`15 jest na razie 4 kandydatów do RM, pozostali kandydaci nie są związani z Kukiz`15, a działają w różnych organizacjach społecznych, organizacjach pożytku publicznego na terenie naszego miasta. – powiedział W.Bakun.

Wojciech Bakun ocenia stan Przemyśla jako zły. Swój pomysł na nasze miasto przedstawi podczas kampanii wyborczej.

Po kilkunastu latach rządów w zasadzie tych samych osób – każda z opcji miała swoje 5 minut na przemyskiej arenie politycznej – nie wypracowano żadnego modelu rozwoju miasta. Na tle innych miast na prawach powiatu Przemyśl wypada bardzo blado. Miasto 60 tys. jakim jest Przemyśl – jeszcze do niedawna miasto wojewódzkie – wciągu roku 2017 pozyskało 650 tys. środków unijnych. Pokazuje to bardzo dużą nieudolność dzisiejszych władz. Między innymi to chcemy zmienić: postrzeganie miasta i jego aktywność na arenie ogólnopolskiej. – mówił W.Bakun.

 

 

Źródło portalprzemyski.pl. Data 25.06.2018.