Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Emocje tylko do przerwy

data dodania: 2013-10-13
aktualizacja: 2013-10-13 14:35:35
Nie było niespodzianki w Świdnicy. W meczu 5. kolejki I ligi miejscowy ŚKPR wyraźnie przegrał z AZS-em Przemyśl. Gospodarze nie po raz pierwszy w tym sezonie zagrali dwie diametralnie różne połowy.

Po pierwszej bardzo wyrównanej części spadkowicz z Superligi prowadził jedynie 18:17. W drugiej połowie dominacja gości była już wyraźna. Słabo grający gospodarze byli systematycznie punktowani i ostatecznie przegrali 29:42.

ŚKPR Świdnica - AZS Przemyśl 29:42 (19:18)

ŚKPR: Pawlak, Gątko, Bajkiewicz - Piędziak 10, Jarosz 4, K. Rogaczewski 4, W. Makowiejew 3, Rzepecki 2, P. Rogaczewski 2, Misiejuk 1, S. Makowiejew 1, Chaber 1, Brygier 1, Węcek, Bieżyński, Motylewski