Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Futbolowa ciekawostka

data dodania: 2007-04-29
aktualizacja: 2007-04-29 17:16:42
Niecodziennym wynikiem zakończył się mecz w lidze juniorów młodszych, w którym Czuwaj podejmował Czarnych Oleszyce. Gospodarze rozgromili przyjezdnych aż 19:0 (11:0)!!!

Czuwaj nie schodził z połowy przeciwnika. Festiwal strzelecki rozpoczął Kamil Czternastek, a zakończył Kamil Horodyski. Trzeba zaznaczyć, że mecz zakończył się 20 minut przed czasem ponieważ goście zeszli z boiska.

Bogatym łupem brakowym podzielili się: Rafał Gniatek (7 bramek), Bartosz Turek (3), Radosław Romanowski (2, Karol Jagielnik (2), Krzysztof Łaskarzewski (2), Kamil Czternastek, Krzysztof Czopik, Kamil Horodyski.

Skład Czuwaju: Wilk - Męczak, Górka, Giergont (Sokołowski), Grota - Czopik (Horodyski), Jagielnik, Czternastek, Łaskarzewski - Romanowski (Turek), Gniatek.