Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Garść informacji z przygotowań szczypiornistów

data dodania: 2016-01-25
aktualizacja: 2016-01-25 13:19:33
Harcerze ostro przygotowują się do meczów rundy rewanżowej rozgrywek I ligi gr. B i pragną nawiązać kontakt z czołowymi zespołami w lidze. Do tego potrzebna będzie jednak z pewnością pomoc nowych zawodników. Póki co żadne świeże nazwiska jeszcze w Przemyślu nie zagościły, lecz podczas wczorajszego sparingu ze Stalą Mielec, nasza ekipa testowała czterech potencjalnych graczy. Wśród nich jest kołowy - być może zastępstwo dla doświadczonego Macieja Kubisztala oraz trzech rozgrywających.


PGE STAL MIELEC - Czuwaj Przemyśl 35:32 (17:16)

PGE Stal Mielec: Nikolić, Łukawski - Krępa 8, Janyst 2, Wypych, Gasin M., Gasin P. 4, Kłoda, Fijał 4, Kawka 1, Krygowski 4, Davidović 6,Ćwięka 6

Trener: Tadeusz Jednoróg


Czuwaj Przemyśl: Orłowski, Sar - Makowiejew 3, Leja 1, Puszkarski, Dejnaka, Stołowski 6, Kulka 2, Piechnik 3, Kroczek 10, Kubisztal 7, Kaczor, Kempa.

Trener: Przemysław KorobczakPo 2,5 roku od powrotu do Przemyśla rozbrat z piłką ręczną czeka jednego z naszych najpopularniejszych i najbardziej oddanych zawodników - Piotra Żaka. Popularny Żaku przeszedł operację barku i nie jest w stanie kontynuować swojej przygody z handballem w Czuwaju. Rozstanie z klubem odbyło się za porozumieniem stron. Liczymy, że w przyszłości Piotrek wróci do klubu i pomoże w zdobywaniu dalszych punktów ligowych. Dlatego też kierujemy z naszej strony podziękowania za oddanie i walkę w każdym spotkaniu. Wiemy, jak wiele przeszedłeś i ile zsiebie dałeś, by wrócić na boisko po cięzkich kontuzjach! Trzymaj się!

Serdecznie zapraszamy też na dwa duże wydarzenia, które będą miały miejsce w zbliżających się tygodniach. Już niecałe trzy tygodnie zostały do inauguracji rundy wiosennej. Rywalem na start będzie lider rozgrywek I ligi gr. B - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Spotkanie odbędzie się 6 lutego o g. 18:00 - oczywiście w hali przy Mickiewicza 30. 9 marca czekamy zaś na największe sportowe wydarzenie 2016 roku w Przemyślu czyli wielki mecz Czuwaj Przemyśl - Orlen Wisła Płock w ramach 1/8 finału Pucharu Polski, a w nim - mamy nadzieję medaliści trwających w naszym kraju Mistrzostw Europy. Magia nazwisk i atrakcyjności rywala powinna przyciągnąć każdego fana piłki ręcznej w naszym regionie.


reczna.przemysl.pl/sprstal.mielec.pl