Przemyśl - nasze miasto całą dobę

LKS Kisielów - Czuwaj

data dodania: 2007-03-25
aktualizacja: 2007-03-26 10:20:37
Czuwaj pokonał ostatnią drużynę w tabeli LKS Kisielów 2:0. Było to spotkanie w ramach XVII kolejki V ligi.

LKS Kisielów - Czuwaj 0:2 (0:0)

Bramki:
Kijanka (63 głową), Zając (75 głową).

LKS: Stecura - Sobejko, Sulima, Buczek, Rząsa (70` W. Drapała), Świtalski, Kamiński, Makarowski, Zając, Niemczak, Sopel.

Czuwaj:
Aleksander - Kitor, Galanty, Luft, Zielenkiewicz, Kilian (77` Małecki), Zając, Szarłak, Kijanka, Kocur, Szostak.

Żółte kartki: Luft, Szostak.

Pierwsza połowa to defensywna gra gospodarzy, którzy starali się przede wszystkim nie stracić bramki co w pełni im się udało. Po zmianie stron miejscowi odważnie zaatakowali, jednak to goście po dobrze wykonanych fragmentach gray zdobyli gole. Wpierw Kijanka wykorzystał dobrą wrzutkę z rogu, a dwanaście minut później Zającowi, po dobrze wykonanym rzucie wolnym, nie pozostawało nic innego, jak pewnie skierować piłkę do siatki. Mimo ataków gospodarzy wynik już do końca nie uległ zmianie.

kostek
Tekst pochodzi z Gazety Codziennej "Nowiny"

Wyniki pozostałych spotkań oczywiscie w dziale sport, sekcja "tabele, wyniki, podsumowania ".