Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Odczarowali halę w Stargardzie Szczecińskim

data dodania: 2011-12-18
aktualizacja: 2011-12-18 10:33:39
Dzięki doskonałej postawie obwodowych w połowie pierwszej kwarty gospodarze prowadzi już 17:2, ale błyskawicznie stracili dziesięć kolejnych punktów i mecz się wyrównał. Wraz z upływem minut Polonia, która na wyjazdach wygrała tylko 1 z 6 spotkań, miała nawet przewagę. Niedźwiadki pewnie wygrały druga i trzecią kwartę spotkania i korzystny dla siebie wynik utrzymały już do końca.

KS Spójnia Stargard Szczeciński - MKS Budimpex Polonia Przemyśl 64:71 (19:15, 13:21, 18:22, 14:13)

Spójnia: Piotr Wojdyr 6, Tomasz Ochońko 12, Adam Parzych 17, Jarosław Kalinowski 11, Mariusz Wójcik 0, Arkadiusz Soczewski 0, Wiktor Grudziński 8, Hubert Pabian 5, Łukasz Bodych 0, Tomasz Stępień 5.

Polonia: Tomasz Przewrocki 5, Hubert Mazur 14, Artur Mikołajko 7, Paweł Pydych 2, Marek Miszczuk 17, Bartosz Bal 8, Michał Musijowski 15, Alexander Machowski 3.