Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Piłkarska halowa liga zakończyła zmagania

data dodania: 2011-04-21
aktualizacja: 2011-04-21 16:23:37
16 kwietnia w hali sportowej odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek w piłkę nożną halową. Każda z drużyn biorących udział w minionym już sezonie otrzymała dyplom, ponadto trzy najlepsze drużyny z każdej ligi otrzymały puchary. Te trafiły również do rąk najlepszych strzelców i bramkarzy.


Mistrzem I ligi został beniaminek Bendiks, wicemistrzem GMM Guitard - Vobis, a trzecie miejsce przypadło IPA Straży Granicznej. W tej klasie rozgrywek najskuteczniejszym snajperem został Jacek Cwynar (IPA Straż Graniczna - 36 goli), a najmniej bramek przepuścił Jacek Duda z Bendiksu. Jednym radość, drugim smutek. Z najwyższą ligą po rocznej przygodzie żegna się Kazanów oraz Barcelonka, która zdobyła zaledwie trzy punkty.

I-ligowe drużyny


 
Natomiast najlepszą drużyną II ligi została Straż Pożarna, która wywalczyła awans razem z Centrofarbem. Najniższy stopień podium dla Fadomu S.A. To nie jedyne trofeum "Strażaków". Królem strzelców z dorobkiem 38 bramek został ich reprezentant Dariusz Jaroch, natomiast tytuł najlepszego bramkarza przypadł Dawidowi Dziubanowi z Fadomu S.A. 

 

 

 

Drużyny z II ligi

 


Z roku na rok przemyska liga futsalu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Do sezonu 2010/2011 przystąpiło dziesięć drużyn w I lidze i dwanaście w II. Ostatecznie zmagania w niższej klasie rozgrywkowej ukończyło jedenaście zespołów, co jest rekordową liczbą w historii piłkarskich zmagań.

Wspólne zdjęcie wszystkich drużyn