Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Polonia wygrała z Lewartem Lubartów

data dodania: 2015-10-11
aktualizacja: 2015-10-11 17:02:06
W 13. kolejce 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Polonia Przemyśl pokonała u siebie Lewarta Lubartów 2-0.

POLONIA PRZEMYŚL - LEWART LUBARTÓW 2-0 (1-0)
1-0 Gosa (9)
2-0 Wanat (87)

Polonia Przemyśl: Krzanowski - Kocój, Suchocki, Kuźnia, Jaroch - Kalawski , Kazek, Tabisz, Wanat, Świst, Gosa.

Lewart Lubartów: Szulc - Kotowicz, Mitura, Michna (89. Kula), Bijan, Semczuk (70.  Pęksa), Rusinek (90. Wiącek), J. Niewęgłowski,  D. Niewęgłowski - Zuber (85. Gorgol), Kompanicki.

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów).  Żółta kartka: Tabisz.

Polonia Przemyśl wyszła na prowadzenie w 9. minucie. Gola strzelił świętujący 30. urodziny kapitan gospodarzy, Arkadiusz Gosa. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło.

W drugiej części gra się zaostrzyła, a goście z Lubartowa coraz częściej zaczęli dochodzić do głosu, próbując pokonać niepewnego Piotra Krzanowskiego. W defensywie Polonia Przemyśl jednak radziła sobie bardzo dobrze.

Przemyska"Barcelonka" dopięła swego w 87. minucie. Kilku rywali ograł Arkadiusz Gosa, a na końcu podał do znajdującego się na wolnej pozycji Mateusza Wanata, który pewnie pokonał golkipera gości i ustalił wynik spotkania na 2-0 dla gospodarzy.