Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Polonia znów pokonana

data dodania: 2013-09-14
aktualizacja: 2013-09-14 20:08:06
Po czterech spotkaniach bez wygranej wreszcie z trzech punktów cieszyli się gracze Karpat. Krośnianie wygrali z Polonią Przemyśl 2:0.

Pierwszego gola dla miejscowych zdobył w 33. minucie Dawid Kuliga. Na 2-0 po przerwie podwyższył Kamil Walaszczyk.  Krośnianie kończyli to spotkanie w dziesiątkę - w 78. minucie czerwoną kartką ukarany został Kamil Chmielowski.

KARPATY KROSNO - POLONIA PRZEMYŚL 2-0 (1-0)

1-0 Kuliga (33)
2-0 Walaszczyk (56)

Karpaty: Hajduk – Jarząb (76. Kapuściński), Chmielowski, Czopko, Kozak – Kuliga (55. Wierdak), Zajdel, Fydrych (69. Stanisz), Walaszczyk, Dobrzański (88. Kolbusz) – Buczek

Polonia: Kuźma – Wołos (81. A. Kazek), Kuźniar, Syvyi, Sokil – Gawłowski, K. Kazek, Janowski, Sedlaczek (65. Oborski), Owczar (86. Orzechowski) – Gosa

Sędziował: Paweł Charchut z Rzeszowa. Żółte kartki: Chmielowski, Kuliga, Hajduk - Orzechowski. Czerwona kartka: Chmielowski (78, druga żółta). Widzów: 900