Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Przerwana seria pięciu meczów bez zwycięstwa

data dodania: 2014-02-03
aktualizacja: 2014-02-05 10:59:37
W sobotnie popołudnie zdziesiątkowana przemyska lokomotywa pewnie pokonała młodych zawodników z Łodzi.

Mecz rozpoczął się z 10 minutowym opóźnieniem z powodu awarii drzwi w szatni gości. Waleczni „Harcerze” w mecz weszli wspaniale, a worek z bramkami otworzył dobrze dysponowany tego dnia Łukasz Hataś. Swoją pierwszą bramkę popularny Haku zdobył z rzutu karnego.  W 5 minucie po bramce z kontry Maurycego Kostki nasi szczypiorniści wyszli na prowadzenie 4:0. Kolejne 6 minut to dobra gra szczypiornistów z Przemyśla. W 11 minucie po bramce Tomka Dejnaki wyszliśmy na prowadzenie 8:2. Od tego momentu przyjezdni zbliżyli się do przemyślan na 4 trafienia i po bramce Piotra Rutkowskiego (najskuteczniejszego zawodnika gości tego dnia) w 24 minucie tablica pokazywała wynik 13:9. Przez 24 minuty świetnie w bramce spisywał się Filip Jarosz. Do końca połowy zawodnicy AZS-u zdobyli 4 bramki nie tracąc żadnej i to oni schodzili z 8 bramkowym prowadzeniem na koniec pierwszej połowy.

Początek drugiej połowy to świetna gra w defensywie przemyślan i fantastyczne obrony Filipa Jarosza. Między 24 i 37 minutą spotkania Filip nie puścił żadnej bramki! 12rzutów na naszą bramkę zatrzymał z łatwością, a swoją fantastyczną serie rozpoczął od odbicia rzutu karnego i dobitki tego rzutu. Do końca spotkania przewaga gospodarzy osiągała ponad 10 bramek. Ostatnie dwie bramki dla naszej drużyny zdobył weteran boisk Krzysztof Błażkowski. Mecz zakończył się ostatecznie 11 bramkowym zwycięstwem przemyskiej lokomotywy. Zawodnicy z Przemyśla pewnie wrócili na właściwe tory! Życzymy im kolejnych zwycięstw i takiej skuteczności w każdym następnym meczu!

Podsumowując wspaniałe zawody rozegrał Filip Jarosz, który z 46 oddanych rzutów na bramkę odbił, aż 26 co dało mu 56 % skuteczność! Świetne zawody rozegrał Damian Misiewicz oraz Mateusz Kroczek! Reasumując cała drużyna zagrała dobrze co zaowocowało tylko 20 straconymi bramkami!
Niezawodny na kole był Maciej Kubisztal, który prócz swoich 3 bramek wywalczył 5 rzutów karnych!
Gratulacje należą się zawodnikom za walkę do końca, którzy w 12 osobowym składzie zabiegali młodych szczypiornistów z Łodzi. Gratulacje!

AZS Przemyśl – Anilana PŁ UŁ Łódź 31:20 (17:9)