Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Sukces funkcjonariuszy BiOSG podczas półmaratonu

data dodania: 2013-04-04
aktualizacja: 2013-04-04 17:51:15
Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zajęli III miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas II Mistrzostw Straży Granicznej odbywających się w ramach 8. Półmaratonu Warszawskiego.

W tegorocznej edycji półmaratonu  wystartowała rekordowa liczba uczestników. Na linii startu biegu na 21 km stanęło 13 tysięcy zawodników.
W rywalizacji w ramach II Mistrzostw Straży Granicznej wzięło udział 11 trzyosobowych drużyn reprezentujących Komendę Główną SG, oddziały i ośrodki szkolenia SG.W skład reprezentacji BiOSG, która wywalczyła 3 miejsce na podium, wchodzili: sierż. sztab. SG Andrzej Dziedzicki (Komenda BiOSG), chor. sztab. SG Paweł Stańko (PSG Ustrzyki Górne), chor. SG Marek Żuk (Komenda BiOSG).

Udział w pólmaratonie wzięli również inni funkcjonariusze BiOSG – pasjonaci biegania: chor. SG Iwona Jasic (PSG Korczowa), plut. SG Elżbieta Koczera (PSG Medyka), por. SG Bartłomiej Galanty (Komenda BiOSG), kpt. SG Paweł Tylka (Komenda BiOSG), chor. SG Krzysztof Kuśnierz (Komenda BiOSG), chor. SG Bogusław Ciszkiewicz (Strzeżony Ośrodek dla Cudzoziemców)), chor. SG Witold Winiarz (PSG Hermanowice), st. chor. SG Andrzej Bykowski (Strzeżony Ośrodek dla Cudzoziemców).

Nagrody zawodnikom wręczył Komendant Główny Straży Granicznej gen. bryg. SG Dominik Tracz.