Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Udany pościg Niedźwiadków

data dodania: 2011-10-23
aktualizacja: 2011-10-23 10:48:13
Fragment meczu pomiędzy 25 a 35 minutą Polonia wygrała 19:1, dzięki czemu pokonała na własnym parkiecie Znicza Basket Pruszków. O sukcesie Niedźwiadków przesądziła obrona strefowa, z którą przyjezdni nie mogli sobie poradzić w ostatnich minutach meczu. Dodatkowo miejscowi zdecydowanie wygrali walkę na obu tablicach, notując o 15 punktów więcej niż rywale.

Budimpex Polonia Przemyśl - Znicz Basket Pruszków 74:67 (23:28, 16:19, 14:8, 21:12)

Punkty dla Polonii: Miszczuk 17, Pydych 15, Mikołajko 11, Przewrocki 9, Mazur 8, Bal 5, Machowski 3, Musijowski 2, Zając 2, Sołtysiak 2.

Punkty dla Znicza: Suliński 2, Szumełda-Krzycki 11, Potraski 0, Szymański  7, Bonarek 2, Czubek 18, Malewski 14, Misiewicz 13.