Przemyśl - nasze miasto całą dobę

5 godnych uwagi nowoczesnych domów parterowych z aranżacją wnętrza

data dodania: 2020-09-25
aktualizacja: 2020-09-25 21:36:30
Budowa domu to inwestycja na lata. Zarówno wygląd zewnętrzny budynku, jak i wewnętrzny powinny być dla nas istotne. Sprawdź, jak najlepiej zaaranżować wnętrze z biurem projektowym Domowe Klimaty.

Jak zacząć wykończenie wnętrz?

Inwestycja w dom powinna być przemyślaną i świadomą decyzją w każdym aspekcie. Wybór projektu nie powinien być przypadkowy. Oprócz ogólnej bryły budynku, powierzchni użytkowej oraz rozmieszczenia pomieszczeń, istotnym aspektem jest również możliwość i pomysł na wykończenie i aranżację wnętrza. Wyposażenie i zaprojektowanie doskonałego pomieszczenia powinno zapewniać przyszłym właścicielom poczucie  komfortu oraz mieścić się w poczuciu estetyki odbiorcy. Jest to jednak zadanie trudne i przed ukończeniem budowy warto zapoznać się z opinią architekta wnętrz, który pomoże jak najlepiej wykorzystać przestrzeń domu.

Innym sposobem jest analiza i przeglądanie innych i już gotowych aranżacji domów w internecie. Często inspiracja profesjonalnie urządzonymi wnętrzami może pomóc w późniejszym wyborze wyglądu waszychpokoi.

 

Jak dobrać odpowiedni projekt?

Przy projektach domów jednorodzinnych -  metraż, ilość pokoi i ich rozmieszczenie są najważniejszymi kryteriami przy wybieraniu projektu. Przed kupnem projektu i rozpoczęciem prac, należy zastanowić się na jakiego typu wnętrzach nam zależy. Projekt dobrać musimy do naszych własnych potrzeb, tak aby dom służyć nam mógł przez lata. Pomóc w wyborze mogą nam wizualizacje 3D, które dołączone są do niektórych projektów. Dzięki nim mamy jasny i przejrzysty ogląd na to, ile faktycznie jest wizualnie miejsca w pomieszczeniach i jak wygląda przemieszczanie się po nich.

Wizualizacje 3D pomóc mogą również w aranżacji wnętrz naszego późniejszegomieszkania. Znajdziemy tam pomysły na to, jaką kolorystykę i styl wybrać, by pomieszczenia wyglądały jak najlepiej. Można szukać tam inspiracji mebli oraz układu i ułożenia. Zachęcamy do zapoznania się z: projekty domów z aranżacją wnętrza - domoweklimaty.pl"

 

Projekty w pracowni Domowe Klimaty

Pracownia architektoniczna Domowe Klimaty dysponuje setkami różnych projektów domów, jednorodzinnych i nie tylko. Do części z nich dołączają profesjonalnie wykonane wizualizacje 3D pomieszczeń w środku. Interaktywne panoramy czy też statyczne zdjęcia 3D, pozwalają na ogląd całego domu od środka, aby ułatwić na wybór projektu. Panoramy pozwalają na dowolne przemieszczanie po i między pomieszczeniami. Największe zainteresowanie wśród klientów wywołują najczęściej aranżacje kuchni oraz salonu.

To rozwiązanie przydaje się zarówno przy mniejszych domach, w których ważne jest inteligentne rozmieszczenie mebli,  aby zachować maksymalną funkcjonalność oraz przy większych obiektach, w których wizualizacje mogą pomóc w wyborze nowoczesnych rozwiązań. Pracownia architektoniczna Domowe Klimaty stara się również zapewniać wgląd w pomieszczenia na piętrze. Jest to związane z trudnościami w aranżacji, które  wynikają z pochyłego dachu.

 

Bestsellery 2020 - aranżacje wnętrz

Akord II to jestem z najlepiej sprzedających się projektów w roku 2020. Jest to projekt domu na podłużną działkę. Znajduje się tam duży ponad 6-metrowy garaż oraz pojemna kotłownia. Na parterze mieści się salon z kuchnią oraz mniejszy pokój, który połączony jest z salonem tarasem. Na piętrze znaleźć można trzypokoje, z których dwa wyposażone są w osobną garderobę oraz dużą łazienkę.

Wnętrza pokazane na wizualizacjach 3D sugerują wykończenie salonu w jasnych beżowych kolorach z wykorzystaniem elementów czarnych, takich jak krzesła przy stole jadalnym. Kuchnia wykończona jest w kolorach białym oraz czarnym, co nadaje jej elegancji. Na uwagę zasługują również projekty Alfa, As V, Atrialny oraz Bagatela.

 

Redakcja portalu P24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych powyżej materiałów.