Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Billboardy w Rzeszowie

data dodania: 2019-11-12
aktualizacja: 2019-11-12 19:13:21
Tablice reklamowe - wielki format, bannery, airbordy, ramki, citylighty i billboardy są idealne do publicznego kreowania wizerunku firmy, marki, usług czy produktów. Dzięki różnorodności rodzajów i lokalizacji, a także zróżnicowaniu cen są jedną z najatrakcyjniejszych cenowo form promocji i mogą sobie na nią pozwolić nawet niewielkie, startujące dopiero firmy. Z uwagi na mnogość form można dostosować zasięg kampanii do naszych potrzeb, zamierzeń i budżetu, w zależności od tego jaki rodzaj działalności prowadzimy i do jakiego typu klienta kierujemy naszą ofertę. Billboard w Rzeszowie jest ulubionym nośnikiem reklamodawców.

Potencjał reklamowy drzemiący na ulicach Rzeszowa

Rzeszów to największe miasto podkarpackiej aglomeracji. Jest też jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w południowo-wschodniej Polsce. Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, dwie państwowe uczelnie wyższe i kilka niepublicznych, a także Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny i Specjalna Strefa Ekonomiczna Rzeszów-Dworzysko ściągają do miasta turystów, studentów, inwestorów i potencjalnych pracowników. W mieście działa ponad 26 tysięcy przedsiębiorstw. Choć liczy niespełna 180 000 mieszkańców stanowią oni potencjalną grupę odbiorców promocji każdej kampanii. Billboard w Rzeszowie, w przeciwieństwie do reklam w większych miastach, ma sporą szansę zostać bardziej dostrzeżony i szybciej zapamiętany, gdyż nie ginie w natłoku podobnych. Przykładowe plakaty dostępne są pod linkiem: https://www.znajdzreklame.pl/billboardy/rzeszow

Rzeszów z uwagi na swoje przygraniczne położenie przyciąga turystów ze wschodu, głównie z Ukrainy, ale i innych państw, także Europy zachodniej czy Stanów Zjednoczonych. Dysponuje dynamicznie rozwijającą się bazą hotelarską i gastronomiczną, a władze miasta zadbały o mnogość form atrakcyjnego spędzania wolnego czasu – trasy rowerowe, korty, kręgielnie, pola golfowe. Najwięcej osób przyjeżdża do Rzeszowa jednak w celach biznesowo-handlowych stąd nastawiając się na tę grupę odbiorców billboard w Rzeszowie projektowany jest zwykle z uwzględnieniem potrzeb tej grupy potencjalnych klientów. Jako firma dbamy o swoje produkty na każdym etapie ich realizacji – stąd dajemy możliwość zaprojektowania naszych propozycji reklamy Klientów, dobieramy odpowiednią formę – wielki format, Citylight, billboard, ramki w komunikacji miejskiej, drukujemy i zapewniamy montaż produktów finalnych. Billboard w Rzeszowie tradycyjnie usytuowany jest wstrategicznych punktach komunikacyjnych – przy najczęściej uczęszczanych trasach jezdnych i pieszych, w pobliżu skrzyżowań i rond, na frontach i elewacjach doskonale widocznych budynków.

Jak dotrzeć do dużej grupy odbiorców?

Rzeszów postrzegany jest jako miejsce wyjątkowo czyste i zadbane. Stąd billboardy w Rzeszowie rozmieszczone muszą być w sposób przemyślany, niezakłócający spokojnego, ale innowacyjnego charakteru miasta. Mimo południowo-wschodniego położenia, stosunkowo niewielkiej w porównaniu do innych aglomeracji powierzchni i liczby mieszkańców zajął trzecie miejsce w rankingu najbardziej obywatelskich miast w Polsce Europolis 2018 przygotowanym przez Fundację Schumana, pierwsze miejsce w kategorii miast od 150 tys. do 300 tys. mieszkańców w Rankingu Forbes Miast Atrakcyjnych dla Biznesu oraz pierwsze miejsce w KonkursieSmart City w kategorii miast „Smart City od 100 – 500 tys. mieszkańców”. Jego potencjał reklamowy jest ogromny. Billboardy w Rzeszowie pozwolą każdemu przedsiębiorcy na dotarcie do grona potencjalnych Klientów i kontrahentów.

Spraw, aby mieszkańcy, turyści, biznesmeni dowiedzieli się o Twoi biznesie i postaw na rozmaite formy reklamy – wielki format, ramki, Citylighty i reklamę typu billboard w Rzeszowie.

Redakcja portalu P24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych powyżej materiałów.