Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Co warto kupić na prezent na imieniny? - 10 pomysłów

data dodania: 2020-09-10
aktualizacja: 2020-09-10 14:14:35
W czasie poprzedzającym imieniny bliskiej nam osoby niejednokrotnie się zastanawiamy nad tym, co mamy wybrać, by sprawić przyjemność osobie świętującej. Oczywiste jest to, że wszyscy mamy różne upodobania, więc i prezent raczej będzie kwestią indywidualną. Chcieliśmy jednak zaproponować państwu parę pomysłów, które mogą Was zainspirować!

Może dawka adrenaliny?

Często imieniny obchodzone są już w momencie, gdy nasze życie powoli nabrało jednostajnego toru. Nie ma niczego złego w ustatkowaniu się i w większości wypadków jest to coś, czego poszukuje każdy człowiek. Jednakże często właśnie w trakcie tego ustatkowania poszukujemy jakiejś rozrywki, która pozwoli nam się wyrwać z codzienności i rutyny, jednocześnie dostarczając właściwą dawkę adrenaliny. Ciekawym wyborem prezentu, szczególnie dla fanów motoryzacji, byłaby możliwość doświadczenia jazdy samochodem w terenie, czyli off-road. Oczywiście nie byłby to przypadkowy samochód, a pojazd dostosowany do takich warunków i mogłoby to dostarczyć niecodzienną dawkę adrenaliny.

Standardowym i ogólnie dostępnym wyborem dla fanów motoryzacji będzie bon na jazdę gokartem. Może wydawać się to trywialne, ale dla wielu osób możliwośćpościgania się ze znajomymi w bezpiecznych, komfortowych warunkach, byłaby prawdziwym rarytasem, pozwalającym na zarówno emocje, jak i swoisty relaks, oczyszczenie myśli.

 

 

Jeśli już mowa o relaksie i oczyszczeniu myśli

Zapewniamy, że znajdzie się wiele osób, które poszukują w znacznym stopniu relaksu. W związku z prędkością życia, która w pewnym sensie ciągle się zwiększa, a w dodatku dużo większą ilością informacji, które bezustannie są nam dostarczane, możemy mieć poczucie, że stres powoli staje się stałą częścią naszej egzystencji. Warto korzystać z różnych metod, które mogą nam pomóc pozbyć się stresu. Ciekawym pomysłem na prezent na imieniny dla osób o szczególnie czułym węchu może być bon na masażaromaterapeutyczny.

Równie ciekawą propozycją prezentu, który pomoże osobie obchodzącej imieniny w relaksacji może być bon do SPA, w którym dana osoba pozwoli sobie na to, by odpocząć.

Czy istnieje jednak możliwość połączenia doświadczenia czegoś ciekawego, co jednocześnie będzie relaksujące? Okazuje się, że owszem, istnieje i może być ono jednym z najciekawszych prezentów na imieniny. Mowa oczywiście o floatingu, który pozwoli nam na doświadczenie niecodzienne, jednocześnie dające opcję ciekawej relaksacji.

 

Co jeszcze może być ciekawym prezentem na imieniny?

Okazuje się, że propozycji jest naprawdę dużo i warto pozwolić sobie na eksperymentowanie! Degustacja whisky może być idealnym prezentem dla smakoszy tego trunku, a równie mocno może zainteresować kurs degustacji piwa. To takie połączenie edukacji zprzyjemnością.

Wiele osób marzy, by dowiedzieć się, jak to jest latać. Wzbijanie się w przestworza od zawsze pasjonowało człowieka. Jeśli znamy jakiegoś współczesnego Ikara, warto spełnić jego pragnienia. W takim wypadku zachęcamy do zakupu bliskiej osobie bonu na lot szybowcem. Podobnym doświadczeniem może być bon na wypróbowanie symulacji lotniczej, która co prawda nie wznienie nas w chmury, ale może wbić nas w fotel.

Oczywiście znajdą się też fani łamigłówek, a dla nich świetną opcją może być zakup biletu na wizytę w escape roomie. W dodatku takie doświadczenie może być dzielone z bliskimi. Oczywiście nie będzie problemem także wizyta samemu, która powinna dostarczyć odpowiedniego dreszczyku emocji, większość escape roomów to gwarancja świetnej rozrywki i dobranych elementów wystroju wnętrz, które przenoszą w inne miejsca !

Mamy nadzieję, że pomogliśmy i zaproponowaliśmy kilka pomysłów, które zainspirują państwa do zakupu ciekawego prezentu na imieniny!

Redakcja portalu P24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych powyżej materiałów.