Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Dlaczego warto kupować bilety komunikacji miejskiej w aplikacji?

data dodania: 2018-11-04
aktualizacja: 2018-11-04 11:59:27
Podróżowanie komunikacją miejską to rozwiązanie, z którego korzysta wiele osób. Jeżeli również Ty, to możesz zapomnieć o kolejkach do biletomatów czy kiosków z biletami. Wszystko dzięki specjalnej aplikacji umożliwiającej zakup biletów przez telefon.

Gdzie działa aplikacja mPay?

Aplikacja mPay to jedna z aplikacji, która umożliwia zakup biletów przez telefon. Z uwagi na korzyści płynące z tego rozwiązania z roku na rok coraz więcej samorządów przyłącza się do programu. Dziś za pomocą aplikacji mPay zakupisz bilety w Przemyślu, Trójmieście, Warszawie, Zielonej Górze, Krakowie, Gorzowie Wielkopolskim i Poznaniu.

Bilety w Przemyślu przez aplikację mPay to przede wszystkim wygoda – będziesz mógł zapomnieć m.in. o kolejkach do biletomatów i kiosków z biletami.

mPay – dlaczego warto?

To, co wyróżnia aplikację mPay, to fakt, że pozwala ona użytkownikom na znacznie więcej niż tylko zakupienie biletów na komunikację miejską. Gdy zainstalujesz ją w swoim telefonie i stworzysz swoje konto, to będziesz mógł:

  • płacić za miejsca postojowe w różnych miastach, np. Bydgoszczy i Rzeszowie,
  • zakupić bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego,warszawskiego ZOO i na wydarzenia sportowe,
  • zapłacić rachunki (billpayment),
  • wykonywać przelewy między innymi użytkownikami aplikacji mPay,
  • przekazywać środki na rzecz organizacji charytatywnych (mPay nie pobiera żadnych opłat),
  • nabywać doładowania prepaid i kody m.in. Playstation Network.

 

Jeżeli powyższe możliwości aplikacji mPay skutecznie przekonały Cię do skorzystania z niej, możesz ją pobrać z tej strony internetowej: https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/przemysl/. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na telefony działające w oparciu o różne systemy: Adroid, iOS i Windows Phone.

Jak zacząć korzystać z aplikacji mPay?

Chcesz samodzielnie przekonać się o możliwościach aplikacji mPay? Pierwszym krokiem jest jejinstalacja. Następnie będziesz musiał stworzyć swoje indywidualne konto. Gdy podasz dane osobowe, pozostanie jedynie wybrać sposób płatności i ustalić PIN, którym następnie będziesz zatwierdzał poszczególne transakcje.

Redakcja portalu P24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych powyżej materiałów.