Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Jak tanio wynająć samochód w Rzeszowie - porady nie tylko dla wynajmujących po raz pierwszy

data dodania: 2019-10-28
aktualizacja: 2019-10-28 21:13:13
Wynajęcia samochodu podczas wakacji albo weekendowego wypadu po Polsce może być korzystniejsze dla naszego wyjazdowego budżetu, niż podróż własnym środkiem lokomocji. Jakie warunki trzeba spełnić, by móc wynająć auto np. w Rzeszowie? Na co zwrócić szczególną uwagę podczas podpisywania umowy najmu, by nie przepłacić?

Wypożyczanie samochodu – usługa nie tylko dla najbogatszych

Polacy coraz częściej i chętniej decydują się na podróż pociągiem lub tanimi liniami lotniczymi niż własnym pojazdem. Często zdarza się jednak, że będąc już u celu podróży, okazuje się, auto okazuje się jednak potrzebne – jest bowiem sporym ułatwieniem w zwiedzaniu wszystkich miejscowych atrakcji i dobrą alternatywą dla zatłoczonych środków komunikacji zbiorowej. W takiej sytuacji najlepiej jest zdecydować się na wypożyczenie samochodu.

Wypożyczenie auta jest naprawdę proste!

Chociaż wypożyczalnie samochodów znajdziemy obecnie we wszystkich, większych miastach w Polsce, zasady najmu w każdej z nich mogą się od siebie znacznie różnic. Należy więc pamiętać o tym, aby zawsze uważnie przeczytać regulamin wypożyczenia samochodu, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w postacidodatkowej opłaty np. za przekroczenie limitu kilometrów lub podstawienie samochodu pod wybrany adres. Dobrze jest wszystko wcześniej zaplanować i porównać oferty kilku wypożyczalni. Bardzo korzystną opcją jest system rezerwacji internetowej na stronie wypożyczalni samochodów carfree.com.pl. Dzięki niemu możemy zarezerwować wybrany samochód w dowolnym miejscu i czasie, a pracownicy firmy podstawią auto bezpłatnie pod wskazany przez nas adres. Firma Carfree posiada szeroką ofertę pojazdów do wynajęcia na terenie niemal całego kraju, a zasady wynajmu są przejrzyste i nie zawierają żadnych ukrytych opłat.

Jak wypożyczyć samochód z Carfree w Rzeszowie?

Cała procedura wynajmu samochodu w wypożyczalni Carfree jest bardzo prosta. Żeby zarezerwować wybrany pojazd w Rzeszowie, wystarczy skorzystać z internetowego serwisu rezerwacyjnego carfree.pl, wybrać datę i godzinę rozpoczęciawynajmu oraz jego zakończenia. Automatycznie zostaniemy przekierowani do katalogu dostępnych samochodów, sklasyfikowanych według segmentów, opcji wyposażenia itd. Carfree na tle konkurencji wyróżniają nie tylko niskie ceny, ale również przejrzyste warunki najmu oraz brak ukrytych kosztów. Co więcej, dostępne w ofercie samochody są bogato wyposażone, nowoczesne i przede wszystkim w pełni sprawne technicznie.

O czym pamiętać? Pamiętajmy, że auto zawsze należy oddać w takim samym stanie, w jakim wyjechało ono z wypożyczalni. Dlatego też, zanim dostaniemy pojazd do naszej dyspozycji, zostanie przy nas sporządzony protokół wynajmu, w którym wskazana będzie zawartość dodatkowa pojazdu (apteczka, gaśnica, fotelik dziecięcy etc.), spisany zostanie stan licznika kilometrów, ewentualne wady – np. rysy na lakierze czy dziury w tapicerce. Bardzo ważne jest, byśmy sami dokładnie obejrzeli samochód przed wypożyczeniem, by uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Samochód zawsze jest wydawany czysty, zarówno wśrodku, jak i na zewnątrz oraz z pełnym zbiornikiem paliwa. Przed zwróceniem auta powinniśmy je zatem również zatankować do pełna oraz dokładnie umyć.

Wypożyczenie samochodu to gwarancja komfortu, jaki daje nowe, w pełni sprawne technicznie auto. Już po pierwszym razie klienci z chęcią korzystają ponownie z usług wypożyczalni samochodowych.

Redakcja portalu P24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych powyżej materiałów.