Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Najlepszy kurs dolara? To oczywiste - tylko w Internecie

data dodania: 2018-09-14
aktualizacja: 2018-09-14 12:14:08
Kursy walut nieustannie się zmieniają. Jeśli chcemy kupić pieniądze na wakacje, spłacamy kredyt w obcej walucie lub rozliczamy się z kontrahentami z zagranicy, musimy śledzić rynek walutowy. Jak robić to szybko i wygodnie?

Jedną z najpopularniejszych walut, wymienianych przez Polaków, jest dolar amerykański. Waluta ta jest popularna nie tylko wśród tych, którzy wyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych, ale taniego kursu dolara szukają również ci, którzy wyjeżdżają na wakacje w kierunkach bardzo egotycznych. Wyjeżdżając na wycieczkę do Azji czy Afryki, decydujemy się wymienić złotówki na dolary, by potem, już na miejscu, za amerykańską walutę kupić miejscowy pieniądz.

Popularność dolarów powoduje, że musimy szukać korzystnego i taniego źródła tej waluty. Dla wielu z nas, szczególnie tych, którzy przyzwyczajeni są do tradycji, jedynym wyborem są kantory stacjonarne lub banki. Jednak na rynku istnieją firmy, które oferują walutę nie tylko taniej, ale i szybciej i wygodnie, bo przez Internet.

Kantory internetowe nie są nowością – serwisy takie jakInternetowykantor.pl istnieją na rynku od prawie dekady. W tym czasie zdobyły zaufanie setek tysięcy klientów i dały szansę milionom Polaków na wymianę walut po korzystnych kursach. Tylko Internetowykantor.pl może pochwalić się 700 tysiącami pozytywnych opinii klientów, którzy wymieniając dolary i inne waluty za jego pośrednictwem, zaoszczędzili prawie 800 milionów złotych.

Dlaczego warto wymieniać walutę w Internecie? Po pierwsze serwisy takie jak Internetowykantor.pl zawsze oferują najbardziej aktualne kursy dolara, który można sprawdzić na https://internetowykantor.pl/kurs-dolara/. Ten kurs możemy porównać ze średnimi notowaniami Narodowego Banku Polskiego, a także z ofertami sprzedaży dolara w bankach. Co ważne, kursy aktualizowane są co 10 sekund.

By skorzystać z tej oferty, musimy wykonać kilka prostych kroków. Wystarczy, że założymy konto użytkownika na https://internetowykantor.pl/rejestracja/ i przejemy złotówki na nasze konto w serwisie. Po potwierdzeniu wpłaty, możemy korzystać z korzystnego kursu dolara, kupując amerykańską walutę. Wymiana jest prosta, bardzo intuicyjna, a po wykonaniu transakcji, pieniądze możemy odesłać na swoje konto lub wysłać je na dowolnie wybrany rachunek w Polsce i za granicę.

Wymiana dolarów amerykańskich w Internetowykantor.pl jest nie tylko wygodna, szybka i prosta, ale również bardzo bezpieczna. Najlepsze e-kantory zabezpieczają swoje transakcje tak samo, jak banki oferujące usługę bankowości internetowej. Internetowykantor.pl zabezpiecza transakcje swoich klientów protokołem SSL (to skrót https w adresie strony internetowej, np. https://internetowykantor.pl/kursy-walut/), gwarantujący, że nikt nie będzie mógł śledzić naszej korespondencji, zmieniać danych konta czy ingerować w nasze zlecenia wymiany walut. Dodatkowo ten poznański e-kantor daje swoimklientom możliwość zatwierdzania transakcji kodem SMS, co dodatkowo daje gwarancje bezpiecznej wymiany. Specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa docenili te procedury, nagradzając Internetowykantor.pl główną nagrodą w kategorii „Bezpieczeństwo – najlepsze praktyki” w plebiscycie Złoty Bankier.

Redakcja portalu P24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych powyżej materiałów.