Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Subtelne lampy AQForm - piękne ozdoby ze szkła?

data dodania: 2020-12-11
aktualizacja: 2020-12-11 16:59:43
Poznaj świat subtelnych lamp AQForm - unikalnych produktów, wykonanych ze starannie wyselekcjonowanego szkła. Czym się charakteryzują? Co warunkuje ich rosnącą popularność Udzielamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Szkło - subtelność i elegancja

Szkło jest znane ludzkości od tysięcy lat. Zgodnie z aktualnymi danymi produkcja szkła ma swoje początki w starożytnej Mezopotamii, a najstarsze, znane ludzkości, ślady jego użytkowania datuje się na 3,5 tysięcy lat. Oznacza to, że proces produkcyjny, omawianego - nieorganicznego - materiału amorficznego rozpoczął się niemal 1,5 tysięcy lat przed naszą erą.

Z biegiem czasu powstawało coraz więcej receptur, prowadzących do opracowania różnych gatunków szkła. Obecnie, dzięki daleko posuniętym badaniom, szkło nie kryje przed ludzkością - prawdopodobnie żadnych - tajemnic. Szeroka wiedza w tej dziedzinie, pozwala producentom na formowanie dowolnych materiałów o ściśle określonych, pożądanych cechach, które kolejno sprawdzają się w roli designerskich wykończeń produktów.

Dobór odpowiedniego tworzywa, to pierwszy i najważniejszy etapw produkcji designerskiego oświetlenia. Każdy surowiec posiada własne, charakterystyczne właściwości, a ich umiejętne wykorzystanie, to pierwszy krok ku wysokojakościowemu wykonaniu produktów.

Lampy LED AQForm - designerskie produkty o szklanej powłoce

Lampy Aqform są wykonywane z różnych gatunków szkła. Wśród nich znajdziemy klasyczne - transparentne i wytrzymałe tworzywa szklane, jak i specjalnie umodelowane materiały. Niezależnie od rodzaju wykorzystanego materiału - końcowy efekt zawsze robi wrażenie. Potrzebujesz przykładu? Zapoznaj się z przygotowanym przez redakcję zestawieniem i poznaj wybrane lampy Aqform, które dzięki wysokojakościowemu wykonaniu zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji.

Lampa wisząca AQForm Modern Glass Barrel Suspended

Lampa wisząca AQForm Modern Glass to nowatorski produkt, który za sprawą nietuzinkowej budowy doskonale wpisuje się myślminimalistycznego, designerskiego wzornictwa. Dzięki odpowiednio opracowanej strukturze, wykonany ze szklanego tworzywa klosz do złudzenia przypomina klasyczną odsłonę żarówki, w niestandardowych - zdecydowanie powiększonych - gabarytach.

Lampa wisząca AQForm Modern Glass została wykonana z wysokojakościowych materiałów spośród których wyróżnić należy wytrzymały rodzaj aluminium oraz starannie wyselekcjonowany metal. Produkt emituje silne światło o przyjemnej, białej barwie. Ponadto, dzięki wyposażeniu produktu w ściemniacz oraz system regulacji wysokości - użytkownik może w każdej chwili zmienić moc oraz umiejscowienie lampy. Lampa wisząca AQForm posiada pięcioletnią gwarancję oraz certyfikowaną klasę szczelności IP20.

Lampa wisząca AQForm Modern Glass Barrel Suspended x 3

Jedno źródło światła to zbyt mało? Lampa wisząca Barrel Suspended x 3 została wykonanaz trzech, symetrycznie rozmieszczonych, lamp wiszących AQForm Modern Glass. Lampa wisząca AQForm Modern Glass Barrel została opracowana z myślą o klientach, którzy lubują się w większej mocy oświetlenia. Dzięki trzem, wydajnym źródłom światła, przedstawiana pozycja doskonale sprawdzi się w wielkometrażowych pomieszczeniach, które rozświetli przy pomocy emitowanego przez siebie światła. Całość zachowuje minimalistyczny charakter dzięki umiejętnie dobranej rozecie, która widnieje pod postacią smukłego, zabarwionego na czarno, prostokątu.

Lampa wisząca AQForm Modern Glass Barrel Suspended

Lampa wisząca AQForm Modern Glass Barrel Suspended została wykonana w sposób zbliżony do poprzednio prezentowanych lamp, jednakże wyróżnia się na ich tle za sprawą charakterystycznej struktury. Mowa tu o specjalistycznie opracowanym tworzywie szklanym, pełniącym rolę klosza, któredzięki oryginalnemu, wyboistemu charakterowi nadaje lampie całkowicie nowy, designerski wygląd.

Lampa wisząca AQForm Modern Glass Barrel Suspended została wykonana z metalu oraz aluminium. Podobnie jak w przypadku poprzednich modeli: transparentna biel szkła jest przełamywana przez drobny, czarny akcent kolorystyczny. Omawiany produkt posiada funkcję ściemniania oraz regulacji wysokości. Jest ponadto wyposażony w uniwersalne mocowanie E27, dzięki czemu można wmontować w niego różne modele żarówek. Lampa posiada pięcioletnią gwarancję oraz certyfikowaną klasę szczelności IP20.

Szkło to plastyczne tworzywo, który za sprawą odpowiedniego wykonania może przybrać każdą, choćby najbardziej wymyślną formę. Transparentność, wysoka wytrzymałość oraz mnogość kolorystyczna, to koronne atuty omawianego produktu - zasadniczego komponentu użytkowych form sztuki, które od tysięcy lat wciąż zaskakują nas swojąwymyślną formą.

Redakcja portalu P24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych powyżej materiałów.