Przemyśl - nasze miasto całą dobę

29 grudnia 2019 r. - „Beatles Legends Show"

data dodania: 2019-11-15
aktualizacja: 2019-11-15 12:28:03
29 grudnia 2019 r. godz. 18.00 odbędzie się KONCERT PRZEDSYLWESTROWY – „Beatles Legends Show” w wyk. zespołu The Backwards.

Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego
Bilety w cenie 85 zł do nabycia już wkrótce w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz online na kupbilecik.pl oraz bezpośrednio przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim

PRZEDSYLWESTROWA GALA pod znakiem The Beatles
Artystycznym wydarzeniem zamykającym rok 2019 na scenie Zamku Kazimierzowskiego będzie KONCERT PRZEDSYLWESTROWY, natomiast ostatnim przedsięwzięciem kończącym rok 2019 w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK w ogóle, będzie organizowany przez tę instytucję KONCERT SYLWESTROWY, który odbędzie się 31 grudnia w Rynku Starego Miasta.

W KONCERCIE PRZEDSYLWESTROWYM, niezapomniane bestsellery zespołu The Beatles w zabytkowych zamkowych pomieszczeniach zaprezentuje znany, lubiany i ceniony za całokształt swojej działalności słowacki zespół The Backwards. Jest to czołowa światowa grupa muzyków odtwarzających pełną twórczość zespołu The Beatles - odBeatlemanii do rozbudowanych aranżacji z ostatnich płyt (Sgt. Pepper, Abbey Road, Let It Be), których nawet sami The Beatles nigdy nie wykonali publicznie.

Zespół powstał w 1996 roku w Koszycach na Słowacji. Do dnia dzisiejszego The Backwards zagrali przeszło 3000 entuzjastycznie przyjętych koncertów w Europie (Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Węgry, Hiszpania, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja) i USA (koncerty w 24 Stanach), występowali w programach telewizyjnych, radiowych i produkcjach teatralnych. Ich musicalowy show "Beatles Legends" cieszył się taką popularnością w Czeskiej Pradze, że nie schodził z afisza przez rok.

Teraz mogą Państwo zobaczyć ich występ na scenie Zamku Kazimierzowskiego. To nie tylko koncert, ale niemal iluzjonistyczne widowisko jak najwierniej oddające realia występów i twórczości The Beatles, bez żadnych kompromisów, w 100% na żywo (włącznie z partiami orkiestrowymi granymi na instrumentach klawiszowych), z dokładnie takimi samymi gitarami używanymi zgodnie z historycznądokładnością w poszczególnych utworach (w sumie widzimy ich kilkanaście), z basistą grającym lewą ręką jak Paul McCartney, w strojach będących wiernymi kopiami oryginalnych ubiorów słynnej Czwórki z Liverpoolu, w perukach zmienianych stosownie do wyglądu Johna, Paula, George'a i Ringo w poszczególnych latach, a przede wszystkim z żywą muzyką w każdym detalu do złudzenia wiernie oddającą brzmienie zarówno instrumentów jak i partii wokalnych ze zdumiewająco naśladowaną barwą głosu!

Dzięki The Backwards możemy przenieść się w czasie i wszystkimi zmysłami doświadczyć tego co słyszymy w nagraniach The Beatles!

Program „Beatles Legends Show” to 3 godz. z przerwą, przekrój przez pełną twórczość The Beatles - od pierwszego do ostatniego albumu - cztery odsłony kostiumowe. Koncert z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń, a magiczny nastrój pozostanie ze
wszystkimi jeszcze na długo po tym wydarzeniu.

W cenie biletu – jak zwykle w tego typu wydarzeniach na ZamkuKazimierzowskim – poczęstunek oraz atrakcje i niespodzianki.