Przemyśl - nasze miasto całą dobę

II edycja Festiwalu Slajdów Podróżniczych 18-19.11

data dodania: 2017-11-12
aktualizacja: 2017-11-12 21:27:13
Podróżnicy, Oglądacze, Turyści, Wszyscy Wy, którzy cenicie pasje innych, którzy lubicie oglądać zdjęcia i filmy, słuchać opowieści tych, co swoimi przeżyciami pragną się podzielić, to dla Was są już po raz wtóry organizowane PRZEMYŚLne PODRÓŻE.

Dzięki Wam, powstała kolejna, II Edycja Festiwalu Slajdów Podróżniczych na Ekranie Kinowym w Przemyślu o dźwięcznej nazwie PRZEMYŚLne PODRÓŻE.

W tym roku, będziecie mogli odbyć niesamowitą podróż z Głębin do Gwiazd. Zobaczycie podwodne życie i uroki podwodnego świata, dowiecie się o tym kim był protoplasta postaci Małego Rycerza z kart Trylogii Henryka Sienkiewicza i usłyszycie o legendach i prawdziwych postaciach dawnych Kresów Rzeczypospolitej, zostaniecie zabrani w Góry Skaliste Ameryki w poszukiwaniu świstaków, zobaczycie największe i najbarwniejsze hinduskie święta gromadzące miliony uczestników, przeżyjecie wyprawę dwóch Grzegorzy na niedoszłą polską kolonie zamorską, na Madagaskar, wreszcie przeniesiecie się w najdalsze zakątki naszej Galaktyki - Drogi Mlecznej i dotkniecie ciemności.

To wszystko czeka na Was, drodzy Widzowie, na tegorocznej, drugiej już edycji FestiwaluPRZEMYŚLne PODRÓŻE. Odbędzie się on w dniach 18 - 19 listopada w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Podczas imprezy, będzie można napić się najlepszej kawy w Naszym Mieście, kawy serwowanej przez zapalonego baristę - Pawła Kanieckiego z kawiarnii Miejsce, Kawa i Zabawa, mieszczącej się w Rynku obok Muzeum.

 

 

Źródło przemysl.pl. Data 12.11.2017.