Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Kamil BEDNAREK – koncert plenerowy

data dodania: 2021-06-30
aktualizacja: 2021-06-30 15:52:48
20 sierpnia 2021 r. godz. 20.00 – Kamil BEDNAREK – koncert plenerowy
Zamek Kazimierzowski
Bilety w cenie 89 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13 tel. 16 675 01 82, online na kupbilecik.pl oraz bezpośrednio przed koncertem na Zamku. 


Kamil Bednarek po raz pierwszy w Przemyślu! 
Chcesz zobaczyć, jak artysta występuje na żywo? Kup bilet na koncert i przeżyj to!

Odkąd Kamil Bednarek pojawił się w muzycznym talent show “Mam talent!”, stało się jasne, że moda na muzykę reggae w Polsce właśnie się rozpoczęła. Założyciel Star Guard Muffin zachwycił jury swoim głosem, autorskimi aranżacjami i indywidualnym podejściem do muzyki. Jego debiutancki krążek “Jestem…” osiągnął status diamentowego, kolejne z miejsca pokryły się platyną i złotem. Artysta pozostaje wierny jamajskim brzmieniom, chociaż w jego utworach znajdziemy też typowo popowe ballady. Koncerty Bednarka gromadzą fanów reggae i dancehallu, jak również miłośników jego ciepłego, przyjemnego głosu.
Kamil Bednarek, znany również jako MaccaBraa – polski wokalista, autor tekstów i piosenek, wykonawca muzyki reggae. W latach 2008–2012 wokalista formacji Star Guard Muffin, a od 2012roku zespołu sygnowanego jego nazwiskiem.
Zadebiutował z zespołem Star Guard Muffin w 2008 roku w rodzinnym Brzegu poprzedzając występ EastWest Rockers. Rok później, w 2009 roku po kilku wygranych przeglądach muzycznych, ukazał się debiutancki minialbum formacji Ziemia Obiecana. Materiał został wydany samodzielnie przez zespół. W 2010 roku Kamil Bednarek wziął udział w trzeciej edycji programu Mam talent! emitowanego przez stację telewizyjną TVN, gdzie zdobył 2. miejsce na podium show. 19 listopada razem z zespołem wydał debiutancką, multiplatynową płytę "Szanuj:, która trafiła na sam szczyt listy bestsellerów płytowych OLiS. W kwietniu 2011 grupa pojechała na Jamajkę, gdzie zarejestrowała minialbum Jamaican Trip, wydany 24 czerwca. Tego samego roku zespół wystąpił na XLVIII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie zaprezentował przebój Marka Grechuty „Dni, których nie znamy".
W 2012 roku wokalista wziął udział w programie telewizyjnym "Bitwa na głosy". W międzyczasie zespółStar Guard Muffin podjął decyzję o zawieszeniu działalności. Mimo to wokalista zdecydował się kontynuować działalność artystyczną z udziałem zespołu Bednarek. 28 listopada 2012 roku ukazał się pierwszy album formacji zatytułowany Jestem..., z przebojami "Cisza" czy "Chodź ucieknijmy", który trafił na 1. miejsce listy OLiS i uzyskał status diamentowej płyty]. 29 maja 2015 roku na rynek trafił drugi studyjny album zespołu, Oddycham, promowany przebojem "Chwile jak te". Płyta osiągnęła status platynowej.

 

Zamek kazimierzowski
PRZEMYŚL / koncert plenerowy
20 sierpnia
2021 r.
godz.20.00
Kamil
BEDNAREK
Organizator
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
Bilety w cenie 89 zł
Do nabycia w sklepie muzycznym 
„MUSICLAND” ul. Serbańska 13,
onlinekupbilecik.pl
oraz bezpośrednio
przed koncertem na Zamku.