Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Podsumowanie projektu Podkarpacka Edukacja Kulturo

data dodania: 2019-02-04
aktualizacja: 2019-02-04 09:43:14
Powoli kończymy działania w ramach Podkarpackiej Edukacji Kulturowej. Dlatego też zapraszamy do udziału w Spotkaniu Podsumowującym nasz projekt. Podczas spotkania podzielimy się naszymi spostrzeżeniami i osiągnięciami będącymi efektem trzech lat doświadczeń w pracy, jako regionalny operator Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018. Spotkanie odbędzie się 26 listopada 2018 r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu, od godz. 10:00.

Chcemy, aby spotkanie nie tylko było czasem podsumowań, ale także czasem planowania, bowiem nie chcemy poprzestać na trzech latach! Dlatego do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników projektu w latach 2016-2018, którzy w różnoraki sposób byli zaangażowani w jego realizację, kibicowali nam i śledzili kolejne wydarzenia. Równocześnie zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli okazji dotychczas z nami współpracować – animatorów, działaczy kultury, nauczycieli pasjonatów edukacji kulturowej, artystów, urzędników.

Oprócz wspomnień, postaramy się we wspólnej debacie wypracować wizję przyszłości edukacji kulturowej na Podkarpaciu.

W programie m.in.:

- podsumowanie wszystkich dotychczasowych działań,
- prezentacja efektów badań diagnostycznych,
- promocja publikacji wieńczącej projekt,
- wspólna debata z uczestnikami spotkania „Edukacja kulturowa na Podkarpaciu – podsumowanie iprzyszłość”,
- mini giełda projektów kulturalno-edukacyjnych zrealizowanych w ramach PEK,
- dwa mini warsztaty do wyboru.

Szczegółowy program i formularz zgłoszenia dostępne są do pobrania na stronie projektu: http://www.pek-ck.pl/a-144-mamy-trzy-lata-podsumowanie-projektu-pek

Informacji pod nr tel. 537808553 udziela Katarzyna Medelczyk-Szkółka – koordynatorka projektu