Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Recital „Muzyczna Wiosna na Zamku”

data dodania: 2018-05-06
aktualizacja: 2018-05-06 22:00:14
11 maja (piątek) o godz. 19.00 zapraszamy na wydarzenie z cyklu „Muzyczna Wiosna na Zamku”. Recital światowej sławy tenora Bogusława Morki „Co mi w duszy gra” z towarzyszeniem zespołu kameralnego „Bogna Band” pod dyrekcją Bogny Dulińskiej.

Bogusław Morka to jeden z najwybitniejszych polskich tenorów, Kiepura naszych czasów, polski Domingo.
Pierwszy amant opery i operetki, wybitny w każdym repertuarze. Wspaniały głos, wielki talent aktorski i niezawodny instynkt artystyczny. Uważany przez znawców za najlepszego polskiego tenora śpiewającego w tradycji włoskiego Bel canto.

Bogusław Morka posiada wszelkie atrybuty gwiazdora – talent, urodę indywidualność i zdolność uwodzenia publiczności, która na całym świecie przyjmuje jego występy z ogromnym entuzjazmem.

Ma na swoim koncie wiele nagrań telewizyjnych i radiowych. Wszystkie jego płyty zdobyły statusy złotych i platynowych. Koncertował takimi gwiazdami jak Placido Domingo, Luciano Pavarotti, Jose Cura.

Macie więc Państwo okazję podziwiać prawdziwą gwiazdę – Bogusława Morkę!

(Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego) –bilety w cenie 40 zł do nabycia w sklepie muzycznym „Musicland” oraz przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.
Org. PCKiN ZAMEK.