Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Repertuar kina Centrum od 17 do 23 sierpnia

data dodania: 2012-08-13
aktualizacja: 2012-08-13 13:18:21
Repertuar kina Centrum od 17 do 23 sierpnia.„SMERFY”

Premiera: 19 sierpnia 2011 (Polska), produkcja: Belgia, USA [2011], gatunek : Animacja/Familijny/Fantastyczny, czas trwania:103 min., od lat bo.,

BILETY: 11 zł i 13 zł

Przygody uwielbianych przez wszystkich Smerfów - tym razem na dużym ekranie. Uciekając przed Gargamelem, Smerfy przedostaną się przez magiczny portal do dziwnego świata, niepodobnego do niczego, co do tej pory widziały: do Nowego Jorku. Papa Smerf i jego rodzina będą desperacko szukać drogi powrotnej do domu, zanim Gargamel ich dopadnie.
 

TERMINY: 17-23.VIII  godz.: 16:00

W PONIEDZIAŁKI KINO NIECZYNNE


„2 DNI W NOWYM JORKU”

premiera: 29 czerwca 2012 (Polska), produkcja: Francja, Niemcy, Włochy, Kanada [2012] ,gatunek: Komedia, czas trwania: 91 min., od lat: 15

BILETY: 11 ZŁ, 13 ZŁ

Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja ""Dwóch dni w Paryżu"",porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym zawodzie. Ich sielankę zakłóci nagła wizyta ekscentrycznego ojca Marion (ojciec reżyserki Albert Delpy) i jej wiecznie niezaspokojonej seksualnie siostry. W dodatku, gdy pracami utalentowanej artystki zainteresuje się bogaty playboy (Vincent Gallo), nowojorski romans barwnej pary zamieni się w prawdziwą lawinę kulturowych i miłosnych nieporozumień.

TERMIN:         17-23.VIII  godz.: 18:00

W PONIEDZIAŁKI KINO NIECZYNNE

 

 


„MAGIC MIKE”


premiera: 13 lipca 2012 (Polska), produkcja: USA [2012], gatunek:Komedia, czas trwania: 110 min., od lat: 15

BILETY: 11 ZŁ, 13 ZŁ

Mike (Channing Tatum) to człowiek przedsiębiorczy. Jest obdarzony wieloma talentami i niezwykłym urokiem osobistym. Konsekwentnie realizuje swój "american dream" na tyle różnych sposobów, ile przyjdzie mu do głowy - od remontu dachu, poprzez tuning samochodu, po designerskie meble do willi na plaży w Tampie. A nocą... zamienia się w Magic Mike'a, lidera gorącego męskiego zespołu tancerzy erotycznych. Oryginalny styl i niesamowite popisy choreograficzne sprawiają, że coraz większe rzesze kobiet go kochają i wydają coraz większe sumy pieniędzy, a szczęście właściciela klubu Dallasa (Matthew McConaughey) rośnie z każdym dniem. Mike bierze pod swoje skrzydła dziewiętnastoletniego chłopaka o pseudonimie Kid (Alex Pettyfer), w którym dostrzega potencjał. Uczy go jak tańczyć, imprezować, podrywać laski i zarabiać łatwe pieniądze. Niedługo potem świeży nabytek w zespole robi furorę i zdobywa własnych fanów. Nadchodzi lato, a wraz z nim czas radości,przyjaźni i szalonych imprez do rana.

TERMIN:         17-23.VIII godz.: 20:00

W PONIEDZIAŁKI KINO NIECZYNNE