Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Repertuar Kina Centrum od 2 do 8 września

data dodania: 2011-09-05
aktualizacja: 2011-09-05 09:10:01
Repertuar Kina Centrum od 2 do 8 września.


„KUBUŚ I PRZYJACIELE”               animacja, familijny / USA / 2011 / 70 minut / lat: BO / bilety: 11 i 13zł

„Pewnego leniwego dnia w Stuwiekowym Lesie Kubuś wybiera się na poszukiwanie ukochanego miodku. Jako że jego rozumek nie jest zbyt wielki, przekręca znaczenie wiadomości, którą zostawił mu Krzyś. Według Kubusia wynika z niej, że jego przyjaciel został porwany przez tajemniczego stwora Bendezara. Dzielny miś mobilizuje pozostałych mieszkańców lasu, po czym wszyscy ruszają z heroiczną odsieczą Krzysiowi. Będzie to wyprawa pełna komicznych i wzruszających wydarzeń…”

 

2 – 4 IX                 godz. 17:30

6 – 8 IX                 godz. 17:30

 

 

 

„CONANBARBARZYŃCA”           akcja, fantasy, przygodowy / USA / 2011 / 110 minut / lat: 15 / bilety: 11 i 13zł

„Ekranizacja przygód jednego z najsłynniejszych herosów w historii kina i literatury! Przesiąknięty klimatem magii i tajemnicy, obfitujący w spektakularne sceny walk i efekty specjalne, nowy „Conan Barbarzyńca” nie jest kontynuacją cyklu sprzed lat lecz zupełnie nowym otwarciem opowieści o przygodach herosa z Cimmerii. Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh – potężny władca i czarnoksiężnik zgładzi całe plemię małego Conana. Prawie całe - na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego chłopca. Mijają lata. Conan jest już dojrzałym wojownikiem, który nie ma sobie równych. Od lat realizuje krwawy plan zemsty - podąża tropem Khalara i likwiduje bez litości kolejnych jego popleczników. Pewnego dnia przyjdzie mu zmierzyć walkę, na którą czekałcałe życie. Nim jednak do niej dojdzie, musi ocalić z jego rąk dziedziczkę odwiecznej mocy władców Acheronu. Jeśli Khalarowi uda się złożyć rytualną ofiarę z jej życia, posiądzie drzemiąca w niej moc i stanie się niepokonany…”

 

2 – 4 IX                 godz. 19:45

6 – 7 IX                 godz. 19:45

 

 

 

Dyskusyjny Klub Filmowy „Filmiarnia”

 

8 IX        godz.. 19.30       

 „BOY”                                                reż. JohnCrowley/dramat, komedia /Nowa Zelandia/ 2010/ 87 min/     bilety 7 zł

Obraz jest adaptacją powieści Johathana Trogella pod tym samym tytułem. Film opowiada historię Jacka (Andrew Garfield), 24-latka który opuszcza więzienne mury, do których został wysłany jeszcze jako dziecko za popełnienie morderstwa. Jack próbuje się odnaleźć w świecie i rozpocząć życie, którego tak naprawdę nigdy nie miał. Dzięki pomocy przychylnego mu kuratora, przeżywa spóźniony okres dorastania.