Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Sekret Panny Kazimiery - 12 stycznia 2018 r.

data dodania: 2017-12-23
aktualizacja: 2017-12-23 15:16:19
Monodramat komediowy zostanie wystawiony 12 stycznia 2018 r. godz. 19.00 na sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim. 

Aktorka Narodowego Starego Teatru w Krakowie przedstawia  komediową opowieść z piosenkami Teatru Loch Camelot. „Sekrety panny Kazimiery” to zabawna opowieść z partiami wokalnymi w klimacie międzywojennych kabaretów. Uczuciowa panna Kazimiera żyje blaskiem międzywojennych gwiazd, rewii i teatrzyków, jest zafascynowana twórczością ówczesnych poetów i walczy, aby być przez nich dostrzeżoną! Desperacko sięga po cały arsenał środków - od komedii po dramat   - wszystko w imię spełnienia swych marzeń - dostąpienia zaszczytu „zaistnienia” w świecie artystów oraz ... w sercu jednego z poetów, tajemniczego blondyna....


Beata Malczewska śpiewa, opowiada, wbrawurowym tempie przeistacza się na oczach widzów przeplatając konwencję współczesną ze stylistyką retro. Wzrusza, bawi i zachwyca. Koloryt, styl i czar dawnych lat podkreślają repliki oryginalnych kostiumów, cytaty, wiersze i anegdoty - a przede wszystkim barwny, grany na żywo akompaniament fortepianowy.
Scenariusz i reżyseria: Beata Malczewska i Ewa Kornecka.