Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Spektakl teatralny „ŻONA DO ADOPCJI”

data dodania: 2019-05-02
aktualizacja: 2019-05-02 10:33:00
12 maja 2019 r. o godz. 18.00 w Sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego odbędzie się spektakl teatralny „ŻONA DO ADOPCJI”.

Bilety w cenie 45 zł (sala) i 40 zł (balkon) do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim.


TEATR OLD TIMERS GARAGE

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża.  Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Reżyseria
Jakub Ehrlich

Scenografia
Adam Grządziel

Muzyka
Szymon Suchoń

Kostiumy
Ewa Kowalewska

Występują:
- Olga Borys
- Marek Pituch
- Jakub Wons