Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Sylwester 2017/18 na Zamku Kazimierzowskim

data dodania: 2017-12-17
aktualizacja: 2017-12-23 14:56:12
Już 31 grudnia 2017 r. o godzinie 20.00 na Zamek Kazimierzowskim w Przemyślu odbędzie się niezapomniana Gala Sylwestrowa „Przed północą w Paryżu”! Serdecznie zapraszamy!


Podczas Gali wystąpią przed Państwem:

LESLIE DESKEUVRE (Belgia, obecnie mieszka w Paryżu) uznana piosenkarka, występującą miedzy innymi w Prestige Palace, Trocadero w Liege, w Pałacu Sztuk Pięknych w Charleroi, Operetce w Namur. W 2015 r. zdobyła główną nagrodę Grand Prix Edith Piaf na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Krakowie.

ANNA LASOTA (sopran) Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu, Laureatka wielu nagród m.in. Festiwalu Wokalnego w Wilanowie, Ogólnopolskiego Konkursu „Złote głosy Mazowsza”, Nagrody ZASP oraz Fundacji Pro-Arte, Laureatka statuetki FLISS. Laureatka Nagrody im. Jana Kiepury za najlepszą wokalistę musicalową przyznawaną przez Mazowiecki Teatr Muzyczny.

DOROTA HELBIN (sopran) przez wiele sezonów związana z krakowską Operą i Operetką. Śpiewa repertuar muzyki rozrywkowej i musicalowej, ale jejspecjalnością jest piosenka francuska. Laureatka wielu prestiżowych festiwali. Koncertuje w kraju i za granicą.

JAKUB OCZKOWSKI (tenor) jest solistą Krakowskiej Filharmonii Futura, współpracuje z Teatrem Wielkim Operą Narodową w Warszawie. Laureat wielu nagród m.in. statuetki Złotego Słowika na Festiwalu Belcanto w Nałęczowie, Nagrody Marszałka Województwa Świętokrzyskiego „Człowiek Kultury” ,jest regularnie zapraszany na Ogólnopolskie i Międzynarodowe Festiwale Muzyczne. Gwiazda Festiwalu im Jana Kiepury Znany z wielu programów telewizyjnych.

ŁUKASZ LECH (aktor, prowadzenie) – artysta estradowy. Współautor i prowadzący cyklicznych programów emitowanych na antenie TVP . Znany z telewizyjnego programu Kinomania oraz cyklicznych programów Zakochani w Operetce. Pomysłodawca i współrealizator wielu koncertów i festiwali. Laureat nagrody specjalnej Międzynarodowego Konkursu Filmowego Niepokalanowie. Od 4 lat związany z Festiwalem im. J.Kiepury.

Zespół instrumentalny pod kierownictwem Mateusza Dudka.
MATEUSZ DUDEK – wirtuoz akordeonu guzikowego, stypendysta Prezydenta Miasta Krakowa oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Laureat wielu krajowych i zagranicznych konkursów akordeonowych.

Zapraszamy na noc pełną atrakcji i niespodzianek!