Przemyśl - nasze miasto całą dobę

"Życie jak pory roku" - zapraszamy!

data dodania: 2018-02-18
aktualizacja: 2018-02-18 22:08:28
Już 22 lutego 2018r. (czwartek) o godzinie 16.00 w Klubie „Piwnice”, mieszczącym się w przemyskim Centrum Kulturalnym na 42. „Przystanek Poezja” odbędzie się wieczór autorski Zuzanny Ostafin. Wstęp bezpłatny!

Zuzanna Ostafin jest członkiem Polskiego Związku Niewidomych. Jej wiersze prezentowane są na stronie internetowej Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie”. Trzykrotnie ukazały się także w zbiorowym tomiku Dorocznego Spotkania Poetów, wydawanym przez Centrum Kulturalne w Przemyślu. W roku 2012 wiersz „Łzy Tęsknoty” stał się tekstem do piosenki wokalistki zespołu „Wojownicy”. Do kilku jej wierszy muzykę skomponował Jacek Marcińczak, muzyk Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Ich premierowe wykonanie będzie miało miejsce podczas jej wieczoru autorskiego w Przemyślu.

Podczas spotkania będzie można posłuchać wierszy w interpretacji Alicji Czado, Julii Oleksińskiej, Haliny Pusio oraz w wykonaniu samej Autorki i jej córeczki Alicji. Dla każdego gościa organizatorzy przygotowali bezpłatny mini tomik z wierszami poetki.

 

 

Źródło przemysl.pl. Data 18.02.2018.