Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Klub Górski Karpaty w Przemyślu czeka na Ciebie!

data dodania: 2009-11-01
aktualizacja: 2017-07-07 19:32:32

Czy lubisz góry i piesze wędrówki w dobrym towarzystwie?
A może kręcą Cię rowerowe wyprawy i rajdy?
Klub Górski „Karpaty” w Przemyślu czeka na Ciebie!Działamy przy przemyskim Oddziale PTTK im. dr. M. Orłowicza od 2002 roku. Zrzeszamy nie tylko tych, którzy chodzą po górach od zawsze, ale także tych, którzy górskiego bakcyla połknęli dopiero niedawno. Nieważne, czy jest się wytrawnym wędrowcem, czy też początkującym piechurem – każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Bo wszystkich łączy wspólna pasja: kochamy góry!

Przy Klubie działa również sekcja rowerowa. Jeżeli lubisz oglądać świat zza kierownicy roweru, poznawać ciekawe miejsca i odkrywać nieznane regiony, to masz taką szansę i możliwość, korzystając z klubowych wycieczek i rajdów. Skupiamy tych, dla których rower to hobby, pasja i sposób na życie!

Zapraszamy do naszego Klubu miłośników turystyki i aktywnego spędzania wolnego czasu. Nie ukrywamy, że najbardziej upodobaliśmy sobie góry. Udajemy się w nie o każdejporze roku, niezależnie od pogody, kiedy tylko mamy czas i okazję!

Oprócz pieszych rajdów i wycieczek rowerowych, organizujemy też prelekcje i spotkania ze znanymi alpinistami i himalaistami oraz pokazy filmów i slajdów. U nas poznasz pasjonatów górskich wędrówek i rowerowych wypadów – doświadczonych partnerów do wypraw, a może i przyjaciół na długie lata.

Jeśli zaciekawiła Cię nasza oferta lub pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej, napisz do nas na Facebooku lub prześlij maila, albo po prostu wpadnij na comiesięczne spotkanie klubowe (w I środę miesiąca godz. 18.00) w naszej siedzibie przy ul. Waygarta 3 (dom wycieczkowy).

Koleżanko i Kolego ! Skorzystaj z zaproszenia do Klubu Górskiego „Karpaty” przy PTTK O/Przemyśl. Nie pożałujesz ! Naprawdę warto!

Z turystycznym pozdrowieniem
Andrzej Ukleja, prezes Klubu

http://klubkarpaty.pl/
http://www.facebook.com/KGPTTKKARPATYPRZEMYSL/