Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Aktualności sportowe

2013-03-03 11:05:52
Podopieczni Mariusza Zamirskiego po ostatnich niepowodzeniach zrehabilitowali się w świetnym stylu. W sobotę pokonali na własnym parkiecie faworyzowanego Sokoła Łańcut 77:68.
2013-02-27 17:42:26
W spotkaniu rozegranym awansem w I lidze Koszykarze Spójni pokonali Budimpex-Polonię Przemyśl. W ostatnich minutach nie zabrakło emocji.
2013-02-17 11:33:35
Choć przed spotkaniem gospodarze uchodzili niemal za murowanego faworyta to jednak mocno zawiedli oczekiwania. SKK zdobyło przemyską halę i do domu pojechało w bardzo dobrych humorach.
2013-02-17 11:28:52
Piłkarze ręczni Piotrkowianina pokonali Czuwaj Przemyśl 29:28 (15:12) w meczu 16. kolejki Superligi PGNiG. Ambitni walczący goście byli bliscy sprawienia niespodzianki.
2013-02-10 11:29:06
Koszykarze Polskiego Cukru SIDEn Toruń wygrali ostatnią kwartę aż 25:7, ale i tak nie byli w stanie odnieść zwycięstwa w pojedynku z Budimpex-Polonią Przemyśl.
2013-02-10 11:27:02
W przysłowiowym meczu o 4 punkty drużyna Pogoni Szczecin okazała się znacznie mocniejsza od Czuwaju Przemyśl. Bez większych emocji podopieczni Rafała Białego zwyciężyli 38:21 (20:10).
2013-01-22 17:27:25
Kompletnym fiaskiem zakończyła się wyprawa Przemyskich Niedźwiadków do Kutna. Po dość jednostronnym widowisku przegrali oni 58:79 i do domu wróci w nietęgich minach.
2013-01-13 19:23:41
Choć w pierwszych minutach wydawało się, że faworyt odniesie łatwe zwycięstwo, to jednak gospodarze za sprawą Grzegorza Płocicy postraszyli pretendenta do awansu i napsuli mu trochę krwi.
2013-01-07 10:06:37
W Przemyślu długo toczyła się wyrównana walka, lecz końcówka trzeciej kwarty przesądziła o wysokim zwycięstwie Polonii, która odskoczyła rywalom walczącym o play off.
2012-12-17 10:17:36
W dobrych nastrojach opuszczają halę przy ul. Mickiewicza 30 zawodnicy MMTS-u Kwidzyn, którzy przełamali passę czterech porażek z rzędu i zdołali zwyciężyć AZS Czuwaj Przemyśl 37:34 (23:15).