Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Aktualności sportowe

2015-08-05 11:24:19
Ukraiński obrońca Yaroslav Sukhotskyj został nowym zawodnikiem Polonii Przemyśl.
2015-07-20 10:35:57
Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała 1-0 w wyjazdowym sparingu z Polonią Przemyśl.
2015-07-20 10:15:05
27 lipca szczypiorniści z naszego miasta rozpoczną cykl przygotowawczy do sezonu 2015/2016 I ligi mężczyzn. Po raz kolejny dzięki wsparciu miasta i udostępnieniu obiektów sportowych przez POSiR nasi zawodnicy będą mogli na bieżąco trenować na lokalnych obiektach, bez konieczności wyjazdu na dalekie zgrupowania.
2015-07-20 10:03:12
Sebastian Kocój i Patryk Tur podpisali kontrakty z Polonią Przemyśl, która po roku przerwy wraca do 3 ligi lubelsko-Podkarpackiej.
2015-05-31 12:19:31
Polonia Przemyśl wygrała z Czarnymi Jasło 5-2 i przypieczętowała wygraną w 4 lidze podkarpackiej. Cztery gole zdobył Arkadiusz Gosa.
2015-05-25 13:16:05
Bukowa Jastkowice przerwała imponującą serię meczów bez porażki Polonii Przemyśl. Beniaminek zwyciężył 3-1.
2015-05-18 11:59:49
Polonia Przemyśl pokonała gładko Strumyka Malawa 4-0 w meczu 4 ligi podkarpackiej i zrobiła kolejny krok w stronę awansu.
2015-04-23 10:55:06
W pierwszym meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław Polonia Przemyśl wygrała u siebie z JKS Jarosław 1-0.
2015-04-19 13:17:36
Piłkarze ręczni Siódemki Miedź Legnica pokonali we własnej hali 30:29 Czuwaj Przemyśl. Za tydzień zagrają w Końskich z KSSPR o drugie miejsce i awans do barażów.
2015-04-19 13:05:48
Polonia Przemyśl odniosła pewne wyjazdowe zwycięstwo na boisku Piasta Tuczempy. Lider wygrał 3-0.