Przemyśl - nasze miasto całą dobę

Aktualności sportowe

2011-11-13 10:12:14
Drugie zwycięstwo w sezonie odniósł AZS WSGK Polfarmex Kutno, pokonując na własnym boisku Polonię. Tym samym przemyślanie nadal pozostają bez zwycięstwa na obcym parkiecie.
2011-11-13 09:56:29
Szczypiorniści Czuwaju pokonali w Białej Podlasce AZS AWF 34:30, choć do przerwy przegrywali aż 13:19.
2011-11-06 10:14:53
W meczu 7. kolejki I ligi koszykarzy Polonia Przemyśl pokonała u siebie AZS Radex Szczecin 76:67 (24:15, 23:20, 13:15, 16:17).
2011-11-06 10:13:23
Piłkarze Polonii przegrali w Tarnobrzegu z liderem III ligi Siarką 1:2. W piątek, w ostatnim meczu rundy jesiennej, Przemyska Barcelona zmierzy się na własnym boisku z Izolatorem Boguchwała.
2011-10-25 18:21:03
Bez trzech podstawowych zawodników Piotra Blata, Dawida Kiełta i Pawła Ruśnicy, którzy nie mogli zagrać z powodu choroby i obowiązków zawodowych przystąpił do meczu II ligi w tenisie stołowym Nurt Przemyśl z faworytem tegorocznych rozgrywek KS Spektrum I Słopnice. Mecz toczył się pod dyktando gości, którzy wygrali z Nurtem 10:0.
2011-10-23 10:55:39
Już szóste zwycięstwo w lidze odnieśli piłkarze ręcznie przemyskiego Czuwaju. Ich przeciwnikiem była drużyna z Końskich, której wyższość w tamtym sezonie nasi zawodnicy musieli uznać w obydwu spotkaniach. Trzeci mecz w pierwszej lidze i wreszcie wygrana z drużyną KSSPR-u Końskie.
2011-10-23 10:48:13
Fragment meczu pomiędzy 25 a 35 minutą Polonia wygrała 19:1, dzięki czemu pokonała na własnym parkiecie Znicza Basket Pruszków. O sukcesie Niedźwiadków przesądziła obrona strefowa, z którą przyjezdni nie mogli sobie poradzić w ostatnich minutach meczu. Dodatkowo miejscowi zdecydowanie wygrali walkę na obu tablicach, notując o 15 punktów więcej...
2011-10-23 10:16:29
W siedzibie Związku Piłki Ręcznej odbyło się losowanie, które określi terminarz rozgrywek eliminacyjnych oraz spotkań 1/8 finału o Puchar Polski mężczyzn. W obecnym sezonie do tych rozgrywek zgłosiło się jedynie 20 zespołów.
2011-10-17 11:23:55
W rozegranym w niedzielę spotkaniu o mistrzostwo II Ligi MLKS Nurt Przemyśl pokonał na swoich stołach KS Spektrum II Słopnice 7:3.
2011-10-17 11:16:04
Piłkarze Polonii zremisowali na własnym boisku z Podlasiem Biała Podlaska 1:1. Po jedenastu kolejkach przemyscy piłkarze nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli.